Регион
img

 

Жителі Старого Салтова розповіли про кандидата на пост голови об’єднаної територіальної громади Романа Пруднікова.  

Ольга Мазниця, директор Петрівського сільського Будинку культури

Роман Віталійович – молодий, енергійний, ініціативний. Намагається підтримувати зв’язок із молоддю – це йому плюс. Він також підтримує роботу нашого Будинку культури, бере безпосередню учать у святах. Заохочує і нашу роботу, і роботу молоді – нам це подобається. Ось у нас була проблема – у Будинку культури не було баяну. Ми протягом багатьох років не мали змоги придбати інструмент, а Роман Віталійович нам у цьому допоміг. Раніше музичній керівник нашого ансамблю «Серпанок» приїжджав на репетиції з власним інструментом, а тепер у нас є свій баян. Ще ансамблю потрібні нові костюми – сподіваюся, Роман Віталійович і з цим нам допоможе.

Наталя Курочка, завідуюча Петрівською сільською бібліотекою

Коли Роман Прудніков став селищним головою, у нас були побоювання – все ж таки нова людина, невідомо, чого від неї чекати. Але виявилося, що працювати з ним легко. Ми запрошуємо його на наші заходи, він без проблем приїжджає, бере участь, завжди відгукується на наші прохання. Навіть традицію нову започаткував – запропонував провести конкурс ялинкових прикрас. Діти зробили чудові вироби і отримали за це винагороду – такі гарні іграшки, що треба було бачити очі цих дітей, які вони були радісні. Це добре починання. Взагалі мені здається, що молодість здатна вирішити будь-які проблеми. Я думаю, що у Романа Віталійовича все вийде.

Володимир Бобрик, керуючий базою відпочинку «Сокольники»

Він пунктуальний, відповідальний, слів на вітер не кидає. Взимку, коли була стихія и випало багато снігу, село Петрівське опинилося без світла, бо порвалися проводи. Я дзвонив у РЕС – казали, майстри завантажені роботою, чекайте тиждень-два. Ми звернулися по допомогу до Пруднікова, сказали, що можемо зібрати людей, але потрібен кабель. Він привіз кабель, техніку, і ми своїми силами все полагодили, за день ввімкнули світло в усьому селі. А нещодавно була така ситуація: на вулиці, де я живу, дороги немає взагалі, одна багнюка, і Прудніков на прохання людей виділив екскаватор, щоб привезти пічний шлак і засипати ним дорогу. Тепер по вулиці хоч пройти можна. Тож він проказав себе як гарний організатор.

Галина Курсачова, завідуюча Старосалтівським дитячим садочком «Барвінок-100»

Я знаю Романа дуже давно, мій син ходив з ним в один клас. Це цілеспрямована та толерантна людина, яка вміє спілкуватися з іншими людьми, яка турбується про молоде покоління. Мені дуже подобається, що він продовжує те, що було розпочато до нього, а не кидає справу на півдорозі. Наприклад, було розпочато ремонт Будинку культури, і Прудніков його продовжив. У нашому садочку планується замінити дах, проект було зроблено ще до Романа. Прудніков уже знайшов підрядників, днями до нас приїдуть будівельники. Також він знайшов людей, які допоможуть нам встановити твердопаливний котел у садочку, бо зараз у нас електричне опалення – це дуже дорого. Зрозуміло, що бути головою селища, а тим більше громади, важко, але я бачу, що Роман має велике бажання працювати.

Валерій Закорко, директор Старосалтівського професійного аграрного ліцею

Роман Віталійович дуже нетривалий час головує у селищі Старий Салтів, але позитивні зрушення вже є. І полягають вони у тому, що він, на відміну від попереднього селищного голови, звертає увагу на Старосалтівський аграрний ліцей. Я думаю, що якщо Романа Віталійовича оберуть головою об’єднаної громади, ми будемо більш тісно з ним співпрацювати.

Зоя Хабарова, начальник КП «Старосалтівське КЖКП»

Наше комунальне підприємство зараз знаходиться у жахливому стані, бо роками ніхто не вирішував наші проблеми, не дбав про комунальне господарство. За той короткий термін, протягом якого Роман Віталійович обіймає посаду селищного голови, вдалося багато чого зробити. Він знайшов спонсорів, які вже у цьому місяці придбають для нас сміттєвоз, та вибив фінансування на реконструкцію очисних споруд. Кошти надасть область, тож ці роботи не стануть тягарем для місцевого бюджету. Більше того, замість нинішнього комунального підприємства буде створено нове, яке обслуговуватиме всю громаду, а не тільки Старий Салтів. А головне – це підприємство надаватиме людям якісні послуги: буде нормально працювати каналізаційна система, буде вивозитися сміття, буде зроблено освітлення і так далі. Ми покладаємо великі сподівання на Романа Віталійовича і зі свого боку прикладемо всі можливі зусилля, щоб допомогти йому навести лад у комунальній сфері.

Олексій Грабар, приватний підприємець

Роман Прудніков був гарним підприємцем, тож маю надію, що і головою він буде гарним. Він справедливий, чесний, справжній трудоголик. Мені, як підприємцю, не треба від влади якихось кроків назустріч, нехай просто не заважає працювати. Я чекаю іншого – щоб у селищі було чисто,охайно. Бо зараз на вулицю гидко виходити, навкруги бруд, ями. А хочеться, щоб щось радувало око. Думаю, Роману Віталійовичу варто почати з дрібниць, а не зазіхати одразу на щось глобальне.

 

 

 

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016