Регион
  • 07

    11

    2016
img

 

Волонтерська партія України бере участь у перших виборах депутатів Мереф'янської міської ради та Мереф'янського міського голови. На цю посаду від ВПУ балотується місцевий підприємець та волонтер Віталій Рябуха.

Вибори у новоствореній Мереф’янській об’єднаній територіальній громаді, до якої увійшли місто Мерефа, селище Утківка та села Кринички, Верхня Озеряна, Лелюки і Нижня Озеряна, призначені на 31 липня. Тож місцеві жителі мають не так багато часу, щоб ознайомитися з усіма кандидатами: на посаду Мереф'янського міського голови претендує понад десять чоловік.

Від Волонтерської партії України свою кандидатуру висунув відомий громадський активіст, підприємець Віталій Рябуха. У Мерефі його добре знають та поважать, адже окрім бізнесу він займається благодійницькою діяльністю, є ініціатором та організатором численних добрих справ.

«Для нас принципово важливий той момент, що Віталій Рябуха корінний мереф’янин. Він щиро любить Мерефу та переймається проблемами рідного міста, знає усі його біди та негаразди, адекватно оцінює його потенціал. Успішний досвід підприємницької діяльності свідчить про те, що Віталій Рябуха гарний господарник та організатор – він зможе побудувати успішну та сильну громаду. А ще дуже важливо, що він патріот не тільки свого міста, але й своєї держави: майже від самого початку бойових дій на Донбасі Віталій Рябуха займається волонтерством, підтримує українських воїнів та вимушених переселенців», - розповідає про кандидата голова Харківської обласної організації Волонтерської партії України Наталя Назаренко.

Минулого року Віталій Рябуха також балотувався на посаду Мереф’янського міського голови. І хоча ті вибори були першими в його житті, він показав гідний результат, посівши за кількістю набраних голосів друге місце. Наразі Віталій Рябуха має всі шанси перемогти, адже його підтримує місцева спільнота і демократичні сили, представлені в регіоні.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016