Регион

 

Народився 9 січня, 1964 р. в смт. Стеблів, Корсунь-Шевченківського району, Черкаської області, громадянин України.

У 1981– 1985 рр. навчався в Полтавському вищому зенітно – ракетному училищі. По закінченню училища проходив службу в лавах Збройних сил СРСР, на офіцерських посадах.

З 1993 р. по 2003 р. проходив службу в ХАРКІВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ УНІВЕРСИТЕТІ. Після звільнення з лав Збройних Сил України працював на посадах : головний інженер агрофірми, директор агрофірми.

На теперішній час працює в ТОВ Агрофірма «Подолівська» Барвінківського району, Харківської області на посаді генерального директора.

З 2005 р. і до нині - депутат районної ради Барвінківського району, Харківської області.

Нагороджений почесною грамотою Міністерства Аграрної Політики та продовольства України «За багаторічну сумлінну працю та впровадження сучасних технологій і методів введення сільськогосподарського виробництва » (2011 р.); Подякою Голови Харківської обласної Ради «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і виховання підростаючого покоління» (2012), Подякою Міністерства Аграрної Політики та продовольства України «За сумлінну працю та досягнуті результати в ім’я економічного зміцнення та розвитку України» (2013 р.), Державною нагородою України медаллю - «За працю і звитягу» (2013 р.), подякою головою ради ветеранів «За підтримку ветеранського руху Барвінківщини» (2014 р.), Дипломом Міністерства Аграрної Політики та продовольства України «За активну участь в організації та проведенні Міжнародної Агропромислової виставки Агро-2015».

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ».

Одружений. Має дві доньки.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016