Регион

Я, Циганенко Олексій Петрович, народився 08 травня 1976 року на Луганщині. Свою трудову діяльність розпочав електрослюсарем в серпні 1998 року на шахті «Суходільська – Східна» виробниче об’єднання «Краснодонвугілля». У 1999 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

У 2007 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу, за спеціальністю газонафтопроводи і газонафтосховища. 

З 1998 року до 2009 року працював у підрозділах ДК «УКРТРАНСГАЗ» НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» юрисконсультом, маю відзнаку.

З 2001 року займаюсь адвокатською діяльністю, надаю юридичні послуги громадянам та підприємцям.

Своїм основним напрямком у депутатській роботі бачу проведення заходів по підвищенню правової обізнаності населення, оскільки завдяки власному досвіду, зрозумів, що не тільки пересічні громадяни, але й і підприємці не знають своїх прав, а тому не можуть ефективно відстоювати свої інтереси. Не тільки вирішення проблем громади, а й відстоювання інтересів та прав кожного мешканця - мій пріоритет в депутатській діяльності.

Також направлю свою роботу на боротьбу з свавіллям чиновників, корупцією, з тим знущанням над гідністю людини, яку ми відчуваємо в державних установах. Про необхідність ремонту доріг та налагодження транспортного сполучення, відбудови шкіл та збереження дитячих садків, благоустрою наших сіл та селищ знає кожний, але вирішити їх у чиновників немає часу й бажання. Але, мій досвід, знання та Ваша підтримка дозволять мені як представнику інтересів мешканців задіяти всі можливі механізми для процвітання та добробуту нашої громади.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016