Регион

Політика для сучасної української жінки - це не найкоротший шлях до власної популярності, це - найкоротший перспективний шлях розвитку України

Я, Десятська Олена Олександрівна, народилась 2 травня 1983 в місті Харкові, українка.

Освіта: Вища.

У 2006 році з відзнакою закінчила економічний факультет Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», за спеціальністю «Маркетинг» та здобула кваліфікацію спеціаліста з маркетингу.

У 2011 році з відзнакою закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

Трудова діяльність:

З 2005 року по 2011 рік працювала менеджером зі збуту, а потім юрисконсультом ПрАТ «Хлібзавод Салтівський».

З 2011 року по 2013 рік працювала юрисконсультом ПАТ «Автотранспортне підприємство «АТП-16329».

З 2013 року по 2014 рік була державним службовцем, працювала головним спеціалістом юридичного відділу апарату Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області.

З 2015 року по цей час займаюсь адвокатською діяльністю та працюю юристом ТОВ «ТНС».

Громадська діяльність:

З 2010 року по цей час є помічником-консультантом депутата Харківської міської ради на громадських засадах, тому робота в органах місцевого самоврядування мені зрозуміла та відома не з чуток. Моїми професійними принципами є: чесність, компетентність, відповідальність, постійне підвищення кваліфікації. 

Про себе: комунікабельна, відкрита до діалогу. Вважаю себе щасливою людиною, завдяки тому, що займаюсь улюбленою справою. Моя громадянська позиція: Вважаю, що українським жінкам особливо складно успішно реалізувати себе не тільки в політиці і професійній діяльності, але і в повсякденному житті, оскільки суспільство вимагає від жінки виконання багатьох соціальних функцій одночасно. Проте, українські жінки ніколи не здаються перед труднощами. Вважаю, що кожна з нас завдяки не тільки своїй наполегливій праці та постійному саморозвитку, але й завдяки своїй активній життєвій позиції може досягти успіхів у професійному плані, створити добробут своєї родини, а завдяки успішності кожної самодостатньої жінки буде розквітати Україна.

Основними напрямами своєї роботи, як депутата бачу:

- організація та проведення різноманітних заходів для підвищення правових знань населення для захисту їх інтересів;

- надання правової допомоги людям похилого віку та малозабезпеченому населенню, роз‘яснення їх прав тощо.

- розробка заходів та пропозицій щодо: вирішення соціальних проблем зайнятості населення, зокрема занятості молоді та жінок, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці; вдосконалення законодавства, як регулює працю жінок та захист їх прав; вдосконалення системи пенсійного забезпечення населення;

патріотичного виховання молоді;

- організація та проведення різноманітних заходів, які популяризують спорт і здоровий спосіб життя серед молоді.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016