Регион
  • 06

    15

    2016
img

 

Про роботу депутатів від ВПУ, амбітні плани та реальні справи розповідає голова районної організації Волонтерської партії України Володимир Коняєв.

В першу чергу скажу, що ми працюємо, керуючись потребами жителів нашого району, свідомо спрямовуючи нашу діяльність на майбутнє.

Декілька місяців тому учні Близнюківського ліцею отримали від депутата від Волонтерської партії України Андрія Воронкіна мультимедійну дошку – це універсальний технічний засіб візуальної комунікації і навчання, в якому поєднуються характеристики звичайної дошки і новітніх комп’ютерних технологій. З її допомогою не просто відображається те, що відбувається на комп'ютері, а здійснюється двосторонній взаємозв’язок між учителем і комп’ютером. За певних умов це може бути і тристороння взаємодія – учитель, учень і комп’ютер. Також за сприяння саме цього депутата в Близнюки завезли машину-амфібію «TRUXOR DM», якою вже розчищають ставок, що знаходиться в центрі селища.

У Криштопівці в День захисту дітей відбулося свято спорту – на татамі зустрічалися у двобоях юні борці, яких тренує Сергій Некрасов. Депутат від ВПУ Андрій Фурман не тільки організував ці змагання (до слова, там зібралося більше ста дітей), а й попіклувався про солодкі призи для них.

Книги, які ми зібрали за допомогою небайдужих жителів нашого району, вже мають змогу читати юні та дорослі читачі сільських та районної бібліотек, а також поранені бійці, які проходять лікування в Харківському військовому шпиталі.

За ініціативи депутата Володимира Куряченка розпочинаємо роботи зі встановлення велосипедної стоянки біля ліцею та ремонт спортивних майданчиків в селищі. Ліцеїстам наразі доводиться просто залишати свої веломашини біля будівлі – вони часто падають, заважаючи та й ламаючись іноді, тож встановлення спеціальної комфортної стоянки дійсно на часі.

Подарунком до Міжнародного дня захисту дітей вихованцям Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості став фотоапарат, який я вручив директору закладу Людмилі Суковій напередодні свята. У Будинку творчості функціонує більше 20 гуртків, де займаються 410 вихованців, постійно проводяться культурно-масові та виховні заходи. До слова, діти відразу випробували подарунок, зробивши святковий фоторепортаж.

Попереду багато роботи, є цікаві ідеї щодо вдосконалення благоустрою, але про це тоді, коли плани стануть реальністю.

 

Записав О. Лукас

Нове життя
  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016