Регион
  • 07

    13

    2016
img

 

Мерефа – моє рідне місто. Тут я виріс, тут зустрів своє кохання, тут народилися мої діти. Я люблю це місто і хочу зробити його кращим. Мені боляче бачити розбиті дороги та засмічені вулиці, боляче чути скарги містян на відсутність умов для життя та роботи. Я балотуюся на посаду Мереф’янського міського голови, щоб змінити такий стан речей. Моя мета – вирішити наболілі проблеми нашого міста, побудувати сильну та успішну громаду, скориставшись тими можливостями, які дає реформа децентралізації. Мерефа має всі шанси стати самодостатньою одиницею на мапі Харківської області – з розвинутою інфраструктурою, працюючими підприємствами, чистими та освітленими вулицями, зручною транспортною системою. Разом ми здатні змінити наше місто та життя на краще!

6 напрямків розвитку Мереф’янської громади

Підвищення стандартів життя

Основним пріоритетом є створення у місті комфортного життєвого простору. Має бути проведений якісний ремонт доріг та тротуарів, забезпечено освітлення вулиць, облаштовано спортивні та дитячі майданчики, оновлено фасади громадських будівель. Вкожному районі Мерефи повинні з’явитися зони відпочинку: парки та сквери, де містяни з комфортом будуть проводити вільний час.

В умовах, коли чимала частка сімейних бюджетів витрачається на сплату послуг ЖКГ, особливої уваги потребує комунальна сфера. Щоб надавати людям якісні послуги за помірною ціною, слід модернізувати комунальні підприємства, привести у відповідність до сучасних вимог тепломережі, встановити у котельнях когенераційні установки. Це дозволить заощадити на енергоносіях та знизитивартість комунальних послуг. А значить, жителі громади зможуть більше витрачати на свої потреби.

Промисловий сектор – повернення на індустріальний шлях розвитку

Індустріальний шлях розвитку забезпечить стабільне економічне зростання новоствореної громади. У Мерефі є чимало промислових підприємств – скляний, цегельний і спиртовий заводи, залізобетонний комбінат, звіроферма. Необхідно реалізувати промисловий потенціал нашого міста, створивши привабливі умови для приходу інвесторівПідприємцям, які вже працюють у Мерефі, я гарантую захист і підтримку, прозорі та чесні умови ведення бізнесуТакож необхідно навчати молодь, яка прагне займатися підприємницькою діяльністю, допомагати молодим людям в реалізації ідей і розвитку їхніх проектів.

Транспортна інфраструктура

Дорожнє покриття на багатьох вулицях Мерефи потребує негайного ремонту, а в деякий місцях дороги треба будувати з нуля. Обов’язково мають бути встановлені дорожні знаки та зупинки громадського транспорту, облаштовані тротуари, організовано безпечні пішохідні переходи. Одночасно необхідно навести лад в сфері пасажирських перевозок, розробити зручні маршрути, зруйнувати монополію на мереф’янському ринку перевезень. Пасажири від цього тільки виграють: в умовах конкуренції якість послуг підвищиться, а вартість проїзду знизиться до економічно обґрунтованого рівня. Безпека та комфорт перевезень, якісні дороги – це ті блага, якими я хочу забезпечити жителів Мереф’янської громади.

Підтримка освіти – інвестиції в майбутнє

Величезні черги до мереф’янських дитячих садочків свідчать про наявність серйозної проблеми. Як її вирішити? Шляхом реалізації вже готових проектів з будівництва нової школи, садочку «Сонечко». Безумовно, це потребує чималих грошей, але при бажанні їх можна знайти – залучити інвесторів, благодійні організації, грантові кошти.

У Мереф’янській громаді мають бути створені сприятливі умови для повноцінного розвитку кожної дитини. Моя мета – щоб наші діти навчалися у теплих та сучасних школах, розважалися на безпечних спортивних та ігрових майданчиках, мали доступ до будь-яких книжок та Інтернету. Освітні та культурні заклади, бібліотеки повинні бути у пріоритеті, а не фінансуватися за залишковим принципом. Це інвестиції у наших дітей, а значить – у наше успішне майбутнє.

Патріотичне виховання молоді

Молоде покоління повинно знати історію рідного краю, пишатися своїм корінням. Адже Мерефа свого часу була форпостом та бойовою базою українських козаків, тут жив легендарний кошовий отаман Іван Сірко, а через Утківку проходив знаменитий Чумацький шлях. Це край волелюбних і сильних людей з високими моральними принципами – саме такою має бути наша молодь. Необхідно проводити для юних мереф’ян просвітницько-розважальні заходи, організовувати патріотичні акції, розвивати у них почуття власної та національної гідності. Якщо наші діти зростатимуть з любов’ю у серці до своєї землі, вони не полишать її у пошуках кращої долі, а робитимуть все можливе, щоб жити щасливо та заможно у рідному краю.

Екологічні проблеми під контролем громади

Проблема забруднення навколишнього середовища актуальна майже для всіх регіонів Харківської області. На жаль, не стала виключенням і Мерефа. Поблизу річки Мжа знаходяться очисні споруди, які свою функцію не виконують. В результаті нечистоти стікають просто в річку, де купаються місцеві жителі, в тому числі маленькі діти. Крім того, асенізаційні машини замість полігону вивозять відходи зі зливних ям у ліс. Такий стан речей неприпустимий! Запевняю, що докладу всіх зусиль, щоб припинити зливання у річку та ліс нечистот, налагодити своєчасний вивіз сміття, знайти можливості для будівництва на нашому полігоні заводу з переробки ТПВПіклування про навколишнє середовище має бути спільною справою – разом ми захистимо природу та збережемо її для наших дітей!

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016