Регион
  • 10

    20

    2015
img

 

Кажуть чужого горя не буває. При цьому недостатньо поспівчувати людині, а потрібно підтримати її і добрим словом, порадою та матеріально. Ось зараз, напередодні місцевих виборів кандидати у депутати багато обіцяють, клянуться виконувати накази людей, відродити занедбані села. А сільгосппідприємства, що входять до складу агрооб»єднання AgroGeneration, навпаки, реалізуючи політику соціально – відповідального бізнесу по-справжньому відроджують села, підвищують добробут людей.

 - Землі нашого господарства розташовані на території кількох сіл, - говорить генеральний директор ТОВ «АПК Донець» Юрій Васильович Ткач. – Я добре знаю чимало людей – і тих хто працює, і вже на заслуженому відпочинку. Живеться багатьом не легко, особливо пенсіонерам і часто вони залишаються наодинці зі своїми бідами. Ось і нещодавно до мене звернулася мешканка села Петрівське, інвалід, наш пайовик, дружина Андрія Кармазіна, який є учасником АТО. Пенсія у неї невелика, чоловік матеріально не міг її підтримати і опинилася вона у скруті. Тоді жінка і звернулася до керівництва господарства. Звичайно, пішли родині назустріч.

Часто звертаються за допомогою і пенсіонери – пайовики ТОВ «АПК Донець», яким не вистачає грошей на ліки, медичне обстеження та операції з проханням видати орендну плату на кілька років уперед. Зокрема, це Євген Терентійович Ігнатов, Тетяна Миколаївна Іванова, Юрій Анатолійович Дударенко, Вікторія Володимирівна Петренко…

- Юрію Васильовичу, скажіть, у Петрівському є лікарня? Чи завжди люди отримують у ній необхідну медичну допомогу та консультації спеціалістів?

- Місцева лікарня була побудована ще на початку минулого століття. І коли Петрівське ще було районним центром, люди отримували повноцінне лікування та коли село втратило цей статус справи у є цій царині почали погіршуватися. Нині тут функціонує амбулаторія загальної практики – сімейної медицини, де люди одержують в основному лише першу допомогу, а в інших випадках їм доводиться їздити за 40 кілометрів до Балаклеї.  У свою чергу, і ТОВ «АПК Донець» надає медичним установам у Петрівці та Червоній Гусарівці необхідну допомогу – ремонтуємо приміщення, забезпечуємо транспортом.

-  Відомо, не краще нині «живеться» школам та дитсадочкам. Вони теж одержують допомогу від сільгосппідприємства?

- Так обов’язково. Не перший рік опікуємося двома школами та двома дитсадками, де виховуються місцеві діти. До речі, велику допомогу ми подаємо Петрівському дитсадку, який вважається одним з кращих на Балаклійщині. Ремонтуємо приміщення, забезпечуємо необхідним інвентарем та іграшками, навідуємося до дітвори з подарунками на свята. Словом, усе робимо для того, щоб усе краще і справді отримували сільські діти.

- Юрію Васильовичу, ваша турбота про підростаюче покоління, образно кажучи, окупається сторицею?

- Справді, ми намагаємося приймати молодь на роботу, яка залишається у селі. Виплачуємо одну з найвищих заробітних плат у районі, застосовуємо інші заходи матеріального стимулювання. Крім того, у них є можливість реалізувати весь свій потенціал, закінчити виші і стати в майбутньому кваліфікованими спеціалістами та організаторами виробництва. 

- Юрію Васильовичу, ви теж пройшли такий же трудовий шлях – від механізатора до керівника економічно могутнього сільгосппідприємства. Що ви вважаєте найголовнішим у досягненні мети?

- Наполегливість і впевненість, ініціативність і прагнення обов’язково довести справу до кінця. Працюючи на землі, не можна бути простим виконавцем, потрібно творчо підходити до справи, постійно поповнювати свої знання та збагачуватися досвідом кращих аграріїв країни та Європи.

- Люди добре знають, що ви балотуєтеся кандидатом від Волонтерської партії України до Харківської обласної та Балаклійської районної ради. Щоб ви хотіли сказати своїм виборцям?

- Скажу так: не вірте пустопорожнім обіцянкам тих кандидатів, які пропонують уже буквально завтра рай на землі та манну з неба. Вірте людям діла, тим хто вже зарекомендував себе умілим організатором виробництва, здатний захищати інтереси кожної людини та громади, чуйно та відповідально ставиться до наказів виборців. Попереду нас чекає нелегка робота, але я впевнений, що разом ми справді відродимо рідну Слобожанщину.

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016