Регион
  • 10

    16

    2015
img

 

Олександр Ємець – кандидат на посаду Барвінківського міського голови від ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ.

- Олександр Миколайович, чи легко Вам далося рішення йти на вибори міського голови?

- Якщо чесно, то нелегко. Як правило, ми звикли бачити мера в краватці на урочистих зборах, ювілеях чи місцевих заходах. Але це - одна сторона медалі, публічна. А друга – важка робота, щоденне клопітке вирішення питань, пов’язаних з життєдіяльністю міста, вирішення конкретних запитів підприємств та організацій, індивідуальних звернень громадян. А чого сьогодні коштує проблема біженців!

І я ж не відкрию секрету, коли скажу, що міський голова першим підпадає під критику і зверху, и знизу, особливо в критичних для міста ситуаціях: відключення електроенергії, порив теплотраси, каналізації, водогону, тощо. В такі моменти багато хто подумки, а часто і в голос сварить дії мера та вважає, що він на його місці зробив би краще, правильніше. Але на словах – то одне, а щось зробити заради змін у місті – бажаючих не дуже багато.

- Ви представляєте ВОЛОНТЕРСЬКУ ПАРТІЮ УКРАЇНИ - нову політичну силу, яка вже заявила про себе реальними справами.

- І це було головним аргументом при прийнятті рішення балотуватися на посаду Барвінківського міського голови. Свого часу доля звела мене з людиною, яка добре відома не тільки у нас в районі, області, а й у країні і за її межами. Це Валерій Іванович Дема - співзасновник компанії SigmaBleyzer, до якої відноситься і АФ «Подолівська», людина з великої літери, відповідальна, чесна, високий професіонал і справжній патріот.

Його слова «Коли пасує держава - на поміч приходять волонтери» стали девізом ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ. Завдання партії – вирішення соціальних проблем людини, суспільства. І ми почали не з гасел, а з роботи в цьому напрямку, з конкретних справ. Тільки за останній рік надано волонтерської допомоги майже на 18 млн. грн.

Ось чому, коли керівництво ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПАРТІЇ запропонувало мені балотуватися на виборах мера міста Барвінкове, я не зміг відмовитись, бо це шанс для моєї малої батьківщини вилізти з багнюки, зробити крок уперед. Я впевнений в цьому, бо за моєю спиною є підтримка, і ця підтримка не в Києві на Банковій, а в Харкові на вул. Сумська, 49 в особі Валерія Деми, та в нашому місті Барвінкове на вул. Скрипника, 6 в особі кандидата в депутати обласної ради, генерального директора ТОВ Агрофірма «Подолівська» Ігоря Макаревича. За останній рік АФ "Подолівська" надано допомоги на соціальні потреби міста та району майже на 4 млн.грн., що приблизно дорівнює річному бюджету міста.

Олександр Миколайович, які цілі ставите перед собою, з якою програмою виступаєте?

- Я ретельно обмірковував і вирішив: щоб реально поліпшити духовну та матеріальну сферу життя барвінківчан та повернути нашу молодь, яка шукає заробітку деінде, йти на вибори міського голови для реалізації програми розвитку нашої малої батьківщини. Конкретизувати її я не буду, але повірте - в ній знайдеться місце для кожного громадянина, без допомоги не залишиться жодна соціальна сфера життєдіяльності міста.

Барвінкове знаходиться далеко від обласного центру, тому сюди не заходять інвестиційні структури. У мене є конкретна пропозиція покращити ситуацію в місті, яку до речі підтримує та ініціює Валерій Дема.

Одна із основних програм фонду - створення нових робочих місць. При цьому особа, яка має бажання відкрити свою справу, складає бізнес-план та отримує позику на 8 років без залогу та процентів. Термін повернення отриманих коштів настає через 3 роки. Це реальний шанс забезпечити жителів міста робочими місцями. Сфера діяльності необмежена. Я цілеспрямовано буду над цим працювати. Думаю, що охочі та небайдужі знайдуться. А це перед усім нові робочі місця та поповнення бюджету.

Вважаю своїм пріоритетом в найкоротший термін за благодійні кошти інвесторів здійснити капітальний ремонт з дренажною системою дільниці дороги по вулиці Леніна в районі ринку (від філії ХОКП "ДРІТ" Барвінківське ПКГ" до магазину «Квіти»), для молоді відновити роботу дискотеки.

І ще багато питань, які потребують вирішення, над якими я буду працювати.

 

Євген Пасько.

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016