Регион
  • 06

    21

    2016
img

 

Відповідно до результатів останніх соціологічних опитувань, на Харківщині виборці все менше підтримують існуючі парламентські партії, натомість більше довіряють новим позасистемним політичним силам.

Так, на питання «Чи підтримуєте Ви проведення дострокових парламентських виборів?» 63,3% відповіло ствердно, 26,4% - негативно, 10,4 не визначились. Одну з найбільш відчутних позитивних динамік продемонструвала й «Волонтерська Партія України» (наразі 3,7%), підтримка якої в порівнянні з останніми виборами зросла в півтора рази і вже перевищує рейтинги деяких парламентських сил («Народний Фронт», «Радикальна Партія»), впритул наближуючись до рекордно мінімального рейтингу президентської «Солідарності – БПП».

Соціологи пов’язують такі результати, перш за все, з тягарем невирішених соціально-економічних проблем, відповідальність за які респонденти покладають на владу. Натомість зростає підтримка у «партій реальної дії» – тих позасистемним молодих сил, результати роботи яких люди бачать самі, а діяльність таких партій не припиняється по завершенню виборчих кампаній.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016