Регион
  • 10

    24

    2015
img

 

Не буде перебільшенням сказати, що генеральний директор ТОВ Агрофірма «Подолівська» Ігор Миколайович Макаревич особливих представлень не потребує. Він поважна і досить відома людина. Насамперед як сильний і талановитий керівник, який створив і вже багато років очолює одне з найуспішніших сільськогосподарських підприємств області, яке спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур, а також займається розвитком м’ясного скотарства. По-друге, як депутат Барвінківської районної ради він завжди в гущі подій, активно займається питаннями розвитку району, його благоустрою. А ще він просто небайдужа людина, і не вміє стояти осторонь, коли хтось потребує допомоги.

Сьогодні Ігор Макаревич – кандидат у депутати Харківської обласної ради від ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ.

- Ігор Миколайович, ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ – зовсім молода політична сила. Мабуть, важко буде змагатися з більш досвідченими, так би мовити, розкрученими партіями?

- Так, дійсно, ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ зареєстрована недавно, але працювати ми почали значно раніше. Переважна більшість членів партії – це люди, які вже давно й активно займалися благодійністю, волонтерством. У різних сферах життя, окремо один від одного. Їх фактичне об’єднання у волонтерський рух відбулося, коли наша країна опинилася перед загрозою втрати незалежності, коли у східних областях розпочалися воєнні дії. У той важкий час держава, владні структури виявилися не спроможними діяти швидко та ефективно. На захист України піднялися патріоти, волонтери.

Ідея створення ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПАРТІЇ з’явилася вже потім. Ми - та сила, яку об’єднали не гасла, а конкретні справи.

- Перефразовуючи відомий вислів, спочатку була справа?

- Так, було багато справ. А разом з ними приходили результати та досвід. І величезне бажання змінити життя у країні. І команда однодумців, яка може це зробити. І вже робить.

- Ігор Миколайович, сьогодні багато людей кажуть про необхідність змін у країні, але в той же час ми всі бачимо і відчуваємо, що Верховна Рада, Кабінет Міністрів нікуди не поспішають, необхідні реформи проводяться край уповільнено. А ті, що відбуваються, важким тягарем падають на пересічних громадян.

- На мою думку, зараз у нас, попри складний час, є унікальна нагода змінити країну не зверху, із владних кабінетів, а знизу, з громади. Я знаю, що багато людей вже зневірилися в очікуванні реальних реформ і покращення життя. Але в той же час є немало тих, хто каже: якщо не ми, то хто буде робити реформи, а не розповідати про них? Якщо не зараз, то коли? Скільки можна очікувати, що президент чи прем’єр змінять країну? Ніхто не зробить це за нас.

ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ прагне об’єднати таких небайдужих, готових працювати людей, аби розпочати зміни з місцевої влади.

- З чого саме, на Вашу думку, треба починати?

- З посилення місцевих громад. Їм треба навчитися брати на себе і повноваження, і відповідальність. Досить «переводити стрілки» на центр і чекати, коли звідти дадуть гроші на якісь потреби. Або не дадуть. Не у Києві, а місцева влада, депутати різних рівнів як представники громади повинні визначати шляхи розвитку району, міста, області й нести всю відповідальність за це. Так, це потребує від депутатів неабияких знань, володіння стратегічними питаннями тощо. Тож обирати до місцевих рад треба тих, хто дійсно знається на проблемах громад і працює на їх користь.

Можу зі всією відповідальністю сказати, що саме така команда кандидатів у депутати обласної, міських і районних рад сформована ВОЛОНТЕРСЬКОЮ ПАРТІЄЮ УКРАЇНИ.

Зокрема, я особисто знаю усіх кандидатів у депутати Барвінківської районної та міської рад, і впевнений, що якщо ми отримаємо довіру виборців, то визначати життя і розвиток району, всього нашого регіону буде відповідальна команда професіоналів. Повірте, мені не байдуже, яким буде це життя. Разом зі всіма мрію про мир, благополуччя і світле майбутнє для нашої землі. Заради цього варто працювати!

Валерія Коваленко

 

 

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016