Регион
img

 

Серед депутатів Богодухівської міської ради Борис Мороз, представник Волонтерської партії України, є новачком. Однак відсутність досвіду не заважає йому ефективно працювати. З моменту набуття депутатських повноважень минуло лише півроку, а він вже виконав половину своїх передвиборних обіцянок. Основні зусилля Борис Мороз спрямував на благоустрій рідного міста. Він почав з простих, але важливих речей, які позитивно позначаються на повсякденному житті місцевих мешканців.

Замість того, щоб цілими днями сидіти разом з іншими пенсіонерами на лавочці та скаржитися на високі ціни і погану владу, Борис Мороз вирішив діяти. Минулої осені він наважився на своєрідну авантюрувисунув свою кандидатуру у депутати Богодухівської міської ради – і пройшов до міськради за списком Волонтерської партії України.

  • Хочу подякувати всім виборцям, які підтримали мою кандидатуру, а також Волонтерській партії, яка повірила у мене. Я обрав саме цю партію, тому що її ідеологія повністю збігається з моєю. Особливо мені близький пункт програми, у якому йдеться про формування у населення громадянської свідомості, заснованої на власному патріотизмі, національних інтересах держави та загальнолюдських цінностях, - пояснює свою позицію депутат.

За словами Бориса Мороза, депутатський статус потрібен йому для того, щоб мати більший вплив на життя міста. На скарги пересічного пенсіонера чиновники можуть не реагувати роками, а ось проігнорувати звернення депутата вже не так просто. І це дійсно працює: у перший же місяць свого депутатства Борис Мороз добився установки дорожнього знаку, що забороняє рух вантажного транспорту по вулиці Комарова до перехрестя Сумської траси і у зворотному напрямку. Тепер вантажівки не псують і без того розбиту дорогу. Також депутат прослідкував за тим, щоб взимку комунальні служби справно очищали від снігу та посипали дорожнє покриття у цьому мікрорайоні. Довелося втрутитися і в роботу КП «Богодухіввода», співробітники якого не поспішали ремонтувати розподільний колодязь на перехресті вулиці Дем’янівської та провулку Залиманівського.

  • У колодязі зламалися кільця, кришки не було, и стічна вода потрапляла у питну воду. Люди зверталися до водоканалу, але ніхто нічого не робив. Я написав депутатське звернення, і вже через два дні все полагодили. Можливо, це просто так співпало, але головне, що колодязь відремонтували, - констатує Борис Мороз.

Також вдалося вирішити питання щодо перевезення школярів з вулиці Індустріальної до навчального закладу. Школа знаходиться у шести кілометрах звідси, і дітям щодня доводилося долати цю відстань пішки. Батьки учнів попросили допомоги у Бориса Мороза, а той направив відповідне звернення у мерію. Тепер школярі їздять на заняття на маршрутному мікроавтобусі.

  • Ми вдячні перевізнику за те, що він поставився з розумінням до цієї ситуації та пішов нам назустріч. Тепер один раз вранці маршрутка приїжджає і везе дітей до школи. Щоправда, ввечері ми не знайшли такого часу, щоб вона назад їх везла, бо діти вчаться в різних класах і закінчують навчання у різний час, тому їх батьки зі школи забирають, - розповідає депутат.

Невдовзі має вирішитися і проблема зі зворотною дорогою – коли вулицю Індустріальну буде включено до офіційного маршруту. Місцеві мешканці за сприяння Бориса Мороза вже обладнали тут зупинку громадського транспорту: розчистили майданчик, зробили освітлення, виготовили табличку, а саму зупинку придбала мерія. Після внесення змін у маршрут сюди будуть регулярно їздити автобуси.

Незабаром у цьому мікрорайоні з’явиться ще й сучасний дитячий майданчик, адже від старого майже нічого не лишилося. Борис Мороз вже подав у мерію заявку з переліком конструкцій, які необхідно встановити, – гірка, карусель та інше. Тепер треба підготувати місце для майбутнього дитячого майданчика: розрівняти землю, вкопати по периметру автомобільні шини та пофарбувати їх. Це буде зроблено силами місцевих жителів.

  • Я радий, що мені вдалося налагодити плідну співпрацю з міською владою, що вона підтримує мене та мої звернення, докладає чималі зусилля, щоб ці звернення були виконані, - зазначає Борис Мороз. - Багато є небайдужих людей і серед самих містян, які також допомагають благоустроювати Богодухів.

Ще один проект, реалізацією якого зараз займається депутат, – асфальтування дороги по вулиці Дем’янівській. Замість дорожнього покриття тут – суцільний бруд та багнюка, по якій змушені ходити і старі люди, і матусі з дитячими візочками.

  • Там є мікрорайон, де стоїть 9 будинків, і до цих будинків зовсім немає дороги. Я звернення написав, мені відповіли, що готується проектна документації, йдуть розрахунки, але я буду рухати далі це питання – які прийняти міри, що вже зроблено. Ще там тротуари треба нормальні зробити, - окреслює фронт робіт Борис Мороз.

За словами депутата, планів у нього дуже багато, але ділитися ними він не поспішає. Мовляв, спочатку треба зробити, а потім вже розповідати.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016