Регион
img

 

 

У Близнюківському районі Андрія Воронкіна добре знають як чиновника від спорту. Він багато років пропрацював у районній державній адміністрації, де очолював відділ з питань молоді і спорту, а у 2013-2014 рр. був заступником начальника управління Департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Але кілька років тому Андрій Воронкін покинув чиновницьку кар’єру та пішов у депутати. Спочатку – Берестівської сільської ради, а потім – Близнюківської районної ради, депутатом якої він є дотепер. До райради Андрій Воронкін пройшов за списком Волонтерської партії України, наразі депутати від ВПУ складають у районній раді більшість. Ця команда однодумців вже довела свою ефективність: вони розпочали кілька гучних ініціатив, відзначилися як активні громадські діячі. Про здобутки – власні та колег-депутатів – Андрій Воронкін розповів у своєму інтерв’ю.

- Андрію Вікторовичу, над чим ви зараз працюєте як депутат районної ради?

- Напрямків роботи дуже багато, розповім про основні. Наприкінці минулого року наша депутатська група добилася того, щоб був призначений незалежний аудит районного бюджету на 2015 рік, і зараз цей аудит проводиться. Також ми ініціювали проведення земельного аудиту. Справа у тому, що багато земельних ділянок у районі здаються в оренду за безцінь. Деякі орендарі платять усього 100 гривень за гектар – це просто смішна ціна. У наказі президента чітко написано, що орендна плата має становити мінімум 3 % від вартості землі. Я направив запит до Держгеокадастру, щоб отримати доступ до договорів оренди землі та виявити тих орендарів, які платять менше, ніж належить. Ми будемо проводити з ними бесіди та ініціювати підвищення орендної плати, щоб збільшити надходження у бюджет. Адже це додаткові кошти на освіту, медицину, спорт.

- Які ще напрямки є для вас пріоритетними?

- Розвиток об’єктів інфраструктури. Наші депутати розробили цілий ряд проектів та подали їх на конкурс до Харківської обласної ради. Сподіваємося, що хоча б кілька проектів будуть профінансовані – тоді буде сенс розповідати про них докладніше. Ще один важливий напрямок роботи – це залучення інвестицій та створення робочих місць. Я особисто та інші депутати Волонтерської партії України займаємося пошуком інвесторів, які готові відкрити у Близнюківському районі нові підприємства та працевлаштувати місцевих жителів.

- А як щодо молодіжної та спортивної сфери, в якій ви пропрацювали багато років?

- Я продовжую співпрацювати з молоддю, з дитячими та спортивними закладами. Тільки у цьому місяці ми разом з Близнюківським будинком дитячої та юнацької творчості провели кілька заходів, де я виступив у ролі спонсора. Зараз початок бюджетного року, і подібні заклади ще не отримали фінансування. Тому я виділив власні кошти на проведення заходів, на придбання призів для дітей. Так само і з Близнюківською дитячо-юнацькою спортивною школою – закуповую кубки, медалі, грамоти, солодкі подарунки, допомагаю проводити різноманітні дитячі ігри.

- А роботу з населенням ви проводите?

- Так, звичайно. У Близнюківському районі нещодавно відкрилася громадська приймальня Волонтерської партії України, і я разом з іншими депутатами від ВПУ приймаю там громадян. Останній приклад – місцева мешканка попросила допомогти їй відновити сертифікат на землю. Я направив депутатське звернення з цього питання до райдержадміністрації, також були підняті архівні документи, щоб знайти розпорядження про видачу цій жінці землі. Думаю, сертифікат скоро буде відновлено. У деяких випадках ми надаємо адресну допомогу. Зокрема, нещодавно я займався пошуком та придбанням ліків для онкохворої людини.

- Які глобальні цілі ви перед собою ставите , чого хочете досягти?

- Я хочу бачити Близнюківський район чистим та багатим, з ідеальними дорогами, з сучасними теплими школами та дитячими садками, з медичними закладами, де надається якісна допомога. Коли я став депутатом райради, я разом зі своїми колегами-депутатами взяв на себе відповідальність за Близнюківський район. Ми маємо намір розробити програму соціально-економічного розвитку регіону і зробити все необхідне, щоб втілити її в життя. Ми хочемо збудувати на Близнюківщини маленьку Європу, щоб люди не їхали звідси у пошуках кращої долі, а жили тут, у рідному краї. І жили гідно – як справжні європейці.

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016