Регион
img

 

 

Старосалтівський селищний голова Роман Прудніков лише 4 місяці обіймає цю посаду, отримавши підтримку земляків на виборах у жовтні минулого року. З першого дня активно займається вирішенням нагальних проблем громади і питаннями подальшого розвитку.

Колишній підприємець, він добре знається на економічних, соціальних питаннях, не боїться відповідальності і живе за принципом: менше слів — більше справ.

У створенні Старосалтівської об`єднаної територіальної громади Роман Прудніков вбачає реальну можливість покращити життя людей, тому висунув свою кандидатуру на виборах її голови, які відбуваються 27 березня.

Він має конкретну програму дій і знає, як втілити її у життя. Його мета: сильна громада — щастя кожній родині. 

Програма соціально-економічного розвитку Старого Салтова на

2016–2017 рр. кандидата на посаду селищного голови

об’єднаної Старосалтівської громади 

Романа Пруднікова

 1. Бюджет міста як джерело розвитку сіл Старосалтівської громади

 • Децентралізація влади – перспектива для країни і Старосалтівщини

У першу чергу це те, що зароблені фінанси не доведеться віддавати до столиці, а використовувати їх на розвиток рідного міста. Причому в бюджеті має залишатися від 50 до 100 відсотків податків, які зараз стовідсотково ми віддаємо державі. Децентралізація – це реальна перспектива відродження кожного села.

 • Туризм – шлях наповнення бюджету Старосалтівської громади

Унікальний мікроклімат довкола нашого водосховища приваблює відпочивальників не тільки з Харківської області, але й з інших областей і навіть країн. Я переконаний, що за туризмом – майбутнє Старого Салтова. Це і кошти до бюджету, і додаткові робочі місця.

 • Видача землі – під особистий контроль громади

Потрібно запроваджувати у Старосалтівській громаді практику земельних аукціонів. Продавати право оренди землі під здійснення тієї чи іншої діяльності. Тоді буде насправді здорова конкуренція та зростуть надходження до бюджету. Те, що стосується 12 проблемних ділянок, відносно яких виявлено факти земельних махінацій, то маю намір особисто звернутися до прокуратури області з тим, щоб була проведена детальна перевірка і земля відійшла справжнім господарям.

 • Підтримка приватних підприємців

Значний відсоток до бюджету селищ приносить саме діяльність приватних підприємців. Для них потрібні прозорі правила роботи, затверджені на рівні селищних рад і об’єднаної громади. 

2. Ремонт доріг і стан транспорту – під контроль громади

 • Ремонт доріг – під постійний контроль громади

Нам треба негайно відремонтувати дороги, стан яких неабияк дошкуляє містянам. Слід проводити відкриті тендери на виконання робіт, що замовляє мерія за бюджетний кошт.

 • Адекватні тарифи на проїзд – сучасний міський транспорт

У нашій громаді необхідно розвивати муніципальний транспорт. Лише це дасть можливість навести лад у сфері громадських перевезень. Маленькі, незручні маршрутки замінити на сучасні автобуси. Комфортабельним транспортом більш охоче користуватимуться пасажири. Маємо найвигідніший для перевізників у області маршрут: влітку їдуть купатися, восени – по гриби, взимку – рибалити. Маємо обрати найвигідніших для громади перевізників – з адекватними тарифами і сучасними автобусами.

3. Закон і порядок – правила однакові для усіх

 • Чітке дотримання правил забудови селища

Набережна, місце поблизу водойми – рекреаційна зона, будівництво тут заборонено. Та посадовцям, мабуть, закон не писаний. За це потрібно суворо карати. Бо непокаране беззаконня тягне за собою інше. Це стосується не лише набережної.

 • Введення персональної відповідальності для чиновників, які ігнорують свої обов’язки

Робота селищного голови – це перш за все робота в команді. До цієї команди входять і депутати ради як контролери від громадськості, і виконком, що складається зі службовців різних рангів. Я – за те, щоб ці менеджери у владі, яким ми довіряємо управляти комунальним господарством, чи освітою, були справжніми професіоналами. Я – за те, щоб негайно під кримінальну відповідальність потрапляли корупціонери різних рангів. Я – за закон, однаковий для всіх.

4. Проблеми ЖКГ – подолаємо проблеми разом.

 • Перегляд тарифів – якісні послуги за доступною ціною

Потрібно не сидіти склавши руки, звинувачуючи НКРЕ, що встановлює високі тарифи, а шукати вихід із ситуації. Надавати людям якісні послуги за помірною ціною. А для цього потрібно модернізувати комунальні підприємства, що обслуговують населення.

 • Енергозбереження та модернізація – дві складові реальної економії в ЖКГ

Приведення до сучасних вимог тепломереж, встановлення у котельнях когенераційних установок, перехід на альтернативні газовим твердопаливні котли. Також варто зайнятися вивченням питання щодо встановлення сонячних батарей та можливості будівництва ГЕС. Усе це в комплексі допоможе заощадити на енергоносіях та неодмінно вплине на вартість комунальних послуг.

 • Реформування комунальних підприємств міста

На мою думку, варто об’єднати всі комунальні підприємства, що надають послуги населенню, в одне. Це значно оптимізує їхню роботу. Одразу хочу заспокоїти людей: об’єднання не означає скорочення робочих місць, адже обсяг обслуговування залишиться таким самим. Водночас – єдина адміністрація, а значить, і єдина відповідальність перед людьми.

 • Інвестори для будівництва сміттєпереробного заводу

Кричуща проблема – це наш полігон побутових відходів. У області він входить у сімку найбільш критичних сміттєзвалищ. Турбує те, що на ньому періодично виникають пожежі, і люди змушені дихати отруйними речовинами. Питання з утилізацією сміття необхідно вирішувати першочергово. Швидше за все – шляхом пошуку інвесторів для будівництва сміттєпереробного заводу. Сьогодні ми знайшли можливість для вивозу сміття, у громади з’явився транспорт, який своєчасно ліквідує звалища на вулицях. Але це тільки перший крок.

 • Термінова реконструкція міської каналізації і мережі водопостачання

Старі мережі призводять до того, що мешканці селищ, розташованих на березі водоймища, раз у раз залишаються без води. Мережі потребують реконструкцій, а в окремих районах – повної заміни

 • Освітлення кожної вулиці громади

Благоустрій громади починати з освітлення кожної вулиці і провулку.

5. Інвестиції в людей – шлях до розвитку громади

 • Ініціативним землякам – підтримка місцевої влади

У першу чергу люди повинні відчути підтримку з боку місцевої влади. Для цього, на мій погляд, треба залучати інвесторів, для розвитку фермерства в нашій громаді, шукати можливості для реалізації місцевих бізнес-проектів, пов’язаних не з використанням природних ресурсів, а з розвитком громади. Виробництво пелет, які можна використовувати для опалення, пункти прийому молока за адекватними цінами, птахівництво, тваринництво – усе це перспективні напрямки для ініціативних земляків.

 • Екологічні проблеми – під контроль громади

Ми повинні зберегти для майбутніх поколінь ту мальовничу природу, серед якої розташований наш Старий Салтів, і яка дарує місту неймовірні пейзажі.

 6. Повернути молодь – відродити громаду

 • Інфраструктура для дітей і молоді, інфраструктура для дозвілля

У районному центрі повинні функціонувати басейн, каток, щоб діти, молодь, люди різного віку активно проводили дозвілля, вели здоровий спосіб життя та від такого відпочинку дійсно були щасливими.

 • Розвиток молодіжної програми

Організувати роботу спортивних секцій, гуртків, проведення міні-чемпіонатів, підтримувати роботу музичної школи, хору, танцювальних гуртків, роботу Будинку культури.

 • Розвиток інформаційного середовища

Стабільний Інтернет – у кожне селище громади.

Залучити зацікавлені компанії, щоб кожне селище громади мало безперебійний доступ до мережі Інтернет. Підтримувати районні газети, відкрити філію «Старосалтівського Слобожанського радіо».

 

 • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016