Регион

В ніч з 6 на 7 січня сталося одне з найбільших див за всю історію людства – народився Ісус Христос. Славімо його і святкуймо Різдво разом!

Від усього серця вітаємо добровольців з заслуженим святом! Прийміть щирі слова вдячності та пошани від Волонтерської партії України!

14 жовтня – загальнонаціональний день вшанування героїв, які стали на захист своєї країни і свого народу. Волонтерська партія України дякує захисникам за відвагу, гідність і бездоганну службу!

Волонтерська партія України вітає співвітчизників із найбільш значущими для нашої країни святами – Днем державного прапора і Днем Незалежності. Щастя, процвітання, миру всім нам і рідній Україні!

Двадцять один рік тому було прийнято Основний закон нашої країни. Волонтерська партія України вітає усіх з черговою річницею!

Разом з весняним сонцем і теплом приходить найбільш радісне православне свято – Великдень. Нехай цьогорічна Свята Неділя принесе у кожен дім мир, любов і божу благодать!

Мами, дружини, сестри, бабусі, доньки, Волонтерська партія України щиро вітає вас із найжіночнішим святом у році! Нехай у душі співають солов’ї, а серце вистукує ритм танго!

Волонтерська партія вітає всіх українців зі знаковим святом, початок якому поклало проголошення 22 січня 1919 Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

2016 рік залишається позаду, тож час перегорнути цю сторінку і розпочати нову. З 2017 роком, Україно!

Вже багато століть поспіль в ніч з 18 на 19 грудня у багатьох країнах світу відзначають День святого Миколая. Це одне з найулюбленіших родинних свят, яке приносить у кожен дім радість, тепло та затишок.

Керівник Близнюківської районної ради Володимир Бреус відмовився виконати рішення суду та поновити депутата від Волонтерської партії України Андрія Воронкіна на посаді голови постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності.

Щороку 6 грудня українці вшановують своїх воїнів – артилеристів, моряків, піхотинців, військових льотчиків, які всі разом складають Збройні Сили України.

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день добровольців в ім’я економічного та соціального розвитку, або просто День волонтерів.

Три роки тому в Україні було встановлено свято, яке символізує початок нової історії нашої держави. На пам’ять про дві революції, які назавжди змінили життя українців, 21 листопада офіційно стало Днем Гідності та Свободи.

Щороку у третю неділю листопада українські аграрії та тваринники відзначають своє професійне свято – День працівників сільського господарства. Дякуємо їм за сумлінний труд і щиро вітаємо!

Первые в Харьковской области и вторые в Украине. Семейный экипаж Юрия и Дмитрия Немилостивых, которые представляют Волонтерскую партию Украины, успешно завершил мотокроссовый сезон-2016.

Близнюківській районній раді не вдалося оскаржити судову постанову щодо поновлення депутата цієї ради Андрія Воронкіна, який представляє Волонтерську партію України, на посаді голови постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності.

14 жовтня Україна шанує своїх захисників – сучасних та прадавніх. Сьогодні по всій країні проходять урочисті заходи, присвячені мужнім українським воїнам

Депутати Мереф’янської міської ради від Волонтерської партії України разом зі своїми колегами ініціювали громадське обговорення плану соціально-економічного розвитку Мереф’янської об’єднаної територіальної громади.

Фракція Волонтерської партії України у Мереф’янській міській раді ініціювала ряд нововведень, які допоможуть зробити діяльність цього органу більш прозорою та ефективною. На порядку денному – зміни у регламенті та залучення громадськості до обговорення плану соціально-економічного розвитку об’єднаної громади.

  • Киев, ул. Киквидзе, 3, оф. 3

© 2016