Регион
  • 05

    24

    2016
img

 

9 додаткових ліжок для малят, а також ковдри та подушки до кожного спального місця передали дошкільному підрозділу Олексіївського НВК депутат Первомайської районної ради від Волонтерської партії України Віталій Косенко та генеральний директор агрофірми «Україна Нова» Микола Тарасенко. Таку допомогу надали з тим, щоб кожна дитина, яка відвідує цей заклад, мала власне затишне місце для денного відпочинку.

Майже в кожному дворі села Олексіївка Первомайського району дзвенить дитячий голос. Колись для малечі працювали чотири дитячі садки, зараз залишився один. Родини заздалегідь займають до нього чергу. Дві групи ДНЗ відкривали на 30 дітей, зараз їх ходить майже півсотні. З появою кожного малюка в садочку поставала проблема – а де вдень він буде відпочивати? На допомогу прийшли депутат Первомайської районної ради від Волонтерської партії України Віталій Косенко та агрофірма «Україна Нова».

"Цю групу ми відкривали на 15 дітей, зараз їх ходить 25. Нові ліжка вирішили проблему для найменших вихованців закладу", - розповідає в.о. заступника директора Олексіївського НВК Людмила Тернавська.

Кожне з трьох великих нових ліжка – це компактні меблі-трансформери – розраховане на три спальні місця. Малеча каже, що спати на такому – ніби подорожувати на космічному кораблі, який розгортає свої крила і несе до країни снів.

"В садку діти проводять часу не менше, ніж вдома. Хочеться, щоб тут вони відчували себе так само зручно, як і у рідній домівці. До цього закладу ходить чимало малюків наших співробітників, пайовиків, турбота про них – це одна з пріоритетних задач нашої агрофірми, яка працює на засадах соціальної відповідальності", - каже генеральний директор агрофірми «Україна Нова» Микола Тарасенко.

«Україна Нова» постійно дбає про заклади освіти, які розташовані в Первомайському і Балаклійському районах. Сільський голова села Олексіївка Георгій Митрофанов демонструє електричну плиту, яку придбали для кухні Олексіївського ДНЗ, розповідає про те, як силами агрофірми було проведено утеплення тепломагістралі, яка веде до навчально-виховного комплексу.

"В цьому садку ми плануємо відкривати третю групу, але ремонт у приміщенні – це ще не все. Потрібні меблі, іграшки, та ми знаємо, що агрофірма «Україна Нова» гарантує підтримку для закладу в цьому та багатьох інших питаннях", - Олексіївський сільський голова.

Керівництво Олексіївського НВК, громада сільської ради висловили щиру подяку депутату Первомайської районної ради від Волонтерської партії України Віталію Косенку та генеральному директору агрофірми «Україна Нова» Миколі Тарасенку. А вдячна малеча підготувала міні-концерт.

Дмитро Мироненко

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016