Регион
  • 12

    5

    2016
img

 

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день добровольців в ім’я економічного та соціального розвитку, або просто День волонтерів.

Хоча це свято має понад тридцятирічну історію, в Україну воно прийшло лише кілька років тому, коли слово «волонтер» стало звучати майже у кожному випуску новин. Збройний конфлікт на Донбасі спровокував появу нової потужної сили – цілої армії добровольців, які з власної ініціативи почали допомагати українським солдатам, переселенцям, жителям прифронтових містечок і сіл. Та сьогодні свято не тільки у військових волонтерів, а взагалі у всіх, хто за покликом серця робить щось корисне для суспільства та країни.

Темою цьогорічного Міжнародного дня волонтерів є заклик простягнути добровольцям руку допомоги, підтримати їхню діяльність заради миру та розвитку. Всі разом ми дійсно можемо змінити цей світ на краще, головне – не бути байдужими.

Волонтерська партія України бажає добровольцям сил, завзятості та наснаги. І звісно ж, щоб до нашої країни прийшов такий жаданий та омріяний мир! Нехай не буде на вашому шляху нездоланних перешкод, а кожна добра справа хай вертається сторицею! 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016