Регион
  • 08

    23

    2016
img

 

Сьогоднішній день багатий на свята: 23 серпня Україна відзначає День державного прапора, а Харків – День визволення від фашистів та День міста.

Українці почали офіційно вшановувати свій прапор 12 років тому, коли тодішній президент Леонід Кучма підписав указ про встановлення відповідного свята. Але справжню цінність жовто-блакитного стяга ми зрозуміли лише 10 років потому, у 2014-му, після початку кривавих подій на Донбасі. Саме тоді державний прапор набув значущості, став символом патріотизму та готовності боротися за Україну.

Напевно, приблизно такі ж почуття переповнювали солдат Радянської армії, які 23 серпня 1943 року підняли над Держпромом Червоний стяг на знак звільнення Харкова від німецьких окупантів. Цей день став одним з найважливіших в історії міста. Не дивно, що згодом саме 23 серпня почали відзначати День Харкова.

Волонтерська партія України щиро вітає своїх земляків та співвітчизників з цими важливими святами! Щастя, миру, любові та наснаги всім нам! Добробуту та процвітання нашій країні, Харкову та іншим українським містам!     

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016