Регион
  • 11

    21

    2016
img

 

Три роки тому в Україні було встановлено свято, яке символізує початок нової історії нашої держави. На пам’ять про дві революції, які назавжди змінили життя українців, 21 листопада офіційно стало Днем Гідності та Свободи.

Сьогодні по всій країні проходять урочисті заходи, до пам’ятників покладаються квіти, запалюються свічки, організовуються перегляди документальних фільмів. Та у тих, хто в дні буремних подій був на Майдані, перед очима і досі стоїть скривавлена бруківка та полум’я палаючих шин. 21 листопада стало новою точкою відліку, точкою неповернення – Україна вже ніколи не буде такою, якою була. Народ, який двічі сказав «ні» корумпованій та нечесній владі, більше не дозволить паплюжити свою гідність, зазіхати на свою свободу.

Сьогодні найважливіше – пам’ятати. Пам’ятати, чому у 2004 і 2013 роках українці вийшли на вулиці. Пам’ятати обличчя та імена тих, хто поклав свою голову на Майдані. Пам’ятати, що боротьба за свободу триває.

Волонтерська партія України схиляє голову перед загиблими та живими героями обох революцій. Ці люди показали всім нам, що таке справжня гідність, що таке щира любов до своєї країни. Наш обов’язок – засвоїти цей урок та побудувати сильну, заможну і нездоланну Україну.

З Днем Гідності та Свободи!

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016