Регион
  • 10

    16

    2015
img

 

ВОЛОНТЕРСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ висунула мене кандидатом на посаду Бурбулатівського сільського голови. Я прийняв рішення балотуватися, аби приймати активну участь у здоланні проблем сільських громад, сприяти поліпшенню життя людей, допомогти у вирішенні наболілих проблем, створити сприятливі умови для самостійного господарювання.

 Для мене розвиток села  –  це збереження нашого коріння, нашої пам'яті і духовності.

Працюю головним спеціалістом Управління Пенсійного фонду України у Близнюківському районі. Мій життєвий шлях ще зовсім короткий, але він вже навчив мене шанувати, розуміти і цінувати людей. За такими принципами працював і працюватиму надалі. Які, на мою думку, пріоритетні завдання повинні стояти перед сільським головою? Назву їх не в порядку важливості, бо вони усі важливі і потребують першочергової уваги і наполегливої праці.

- Буде правильним розпочати з дитячих питань. Це - забезпечення функціонування та розвитку школи, дошкільного навчального закладу, вирішення їхніх нагальних проблем. Першочергове завдання у цьому напрямку – проведення реконструкції  опалення та відкриття другої групи  в  дитсадку.

- Проведення поетапного ремонту комунальних доріг, організація робіт щодо монтажу вуличного освітлення в усіх населених пунктах сільської ради.

- Сприяння розвитку сільських клубів та бібліотек. Організація дозвілля молоді.

- Обов’язкове питання - збереження та продовження традицій проведення урочистостей з приводу важливих подій у житті сільської громади.

- Налагодження тісної співпраці з усіма гілками  влади, установами та організаціями всіх форм власності на засадах взаєморозуміння і поваги.

- І конче необхідне завдання - забезпечення громадського контролю за прийняттям та виконанням рішень сільської ради, особливо тих, які безпосередньо стосуються сільських громад. Звичайно, життя внесе корективи у плани, додасть нові питання, але названі напрямки діяльності залишаться на порядку денному як ті, що дозволять у разі їх виконання рухатися громаді далі.

Сергій Володченко, кандидат на посаду Бурбулатівського сільського голови

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016