Регион
  • 09

    30

    2016
img

 

Фракція Волонтерської партії України у Мереф’янській міській раді ініціювала ряд нововведень, які допоможуть зробити діяльність цього органу більш прозорою та ефективною. На порядку денному – зміни у регламенті та залучення громадськості до обговорення плану соціально-економічного розвитку  об’єднаної громади.

Те, що регламент необхідно змінювати, стало зрозуміло вже на першій сесії Мереф’янської міської ради, зазначає депутат міськради від Волонтерської партії України Віталій Рябуха. За його словами, пленарне засідання відбулася з численними порушеннями чинного законодавства.

«Під час обрання секретаря та заступника голови міськради кандидати на ці посади голосували самі за себе – це явний конфлікт інтересів та порушення статті 28 закону «Про запобігання корупції». Крім того, кандидатуру заступника голови міської ради не обговорювали на комісіях, бо на той час вони не були сформовані. Тож ми запропонували внести зміни до регламенту, зокрема додати пункт про врегулювання конфлікту інтересів, жорсткіше прописати порядок забезпечення доступу до публічної інформації – зараз ця норма фактично не виконується», - пояснює Віталій Рябуха.

Ще одна важлива ініціатива депутатів від ВПУ – громадське обговорення плану соціально-економічного розвитку Мереф’янської об’єднаної громади. Наявність такого плану є обов’язковою умовою для отримання субвенції з державного бюджету. Представники  Волонтерської партії України переконані, що до складання цього документу мають бути долучені безпосередньо жителі громади – саме вони повинні визначити пріоритетні напрямки розвитку. Щоб думка кожного мереф’янця була почута, депутати планують проводити на своїх округах громадські обговорення плану соціально-економічного розвитку об’єднаної громади.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016