Регион
  • 10

    4

    2016
img

 

Депутати Мереф’янської міської ради від Волонтерської партії України разом зі своїми колегами ініціювали громадське обговорення плану соціально-економічного розвитку Мереф’янської об’єднаної територіальної громади. Перша зустріч з жителями громади відбулася минулої неділі у заводському районі Мерефи, який місцеві називають Нахалівкою.

План соціально-економічного розвитку – це ключовий документ, своєрідна дорожня мапа, яка визначить шлях розвитку Мереф’янської об’єднаної громади на найближчі кілька років. Перш ніж розпочати написання цього плану, депутати від ВПУ вирішили спитати думку місцевих жителів щодо того, які напрямки діяльності вони вважають пріоритетними.

«Ми представляємо у міськраді інтереси своїх виборців, тому нам дуже важливо знати, чого хочуть люди, що турбує їх найбільше, якою вони хочуть бачити Мереф’янську громаду. Це запорука того, що план соціально-економічного розвитку буде дійсно ефективним. З того, що я почув під час обговорення, можу сказати, що більшість мереф’ян мріють про гарні дороги та вуличне освітлення – те, чого у них зараз немає», - зазначає депутат Мереф’янської міської ради від Волонтерської партії України Віталій Рябуха.

За результатами громадського обговорення було складено протокол, під яким залишили свої підписи понад 120 мереф’янців. Та на цьому захід не завершився: активісти організували для місцевих жителів Ярмарок добра, на якому безкоштовно було роздано одяг від благодійної організації, а також почастували гостей польовою кашею та чаєм. Потурбувалися і про дозвілля дітей: для них відбувся майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок. 

 

Депутати від ВПУ мають намір провести громадські обговорення плану соціально-економічного розвитку і в інших районах Мереф’янської об’єднаної громади, щоб почути думки усіх її мешканців.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016