Регион
  • 12

    14

    2015
img

 

Дівчатка, що виховуються  у Богодухівському дитячому будинку-інтернаті, через стан їхнього здоров'я потребують особливої уваги, піклування та реабілітаційних заходів. Важливим напрямком реабілітації є навчання та здобуття трудових навичок.

За сприяння Алли Ройтблат у закладі обладнали лікувально-виробничу майстерню, де вихованки вчяться працювати з голкою та ниткою – шити різні речі.  У приміщенні було зроблено сучасний ремонт, встановлено зручні столи для роботи, шафи для зберігання готових виробів і дошку для навчання. Також на території закладу було відремонтовано 10 альтанок.

Громадська депутатка постійно забезпечує дитбудинок-інтернат засобами особистої гігієни і підгузками для лежачих діток тощо.

Нашими зусиллями знайдена можливість повністю забезпечити дітей спеціальним медичним харчуванням, пеленальними столами, дитячими ліжечками та іншим медичним обладнанням для діток, що цього потребують, - розповідає Алла Ройтблат.

Громадська депутатка дбає і про богодухівські дитячі садочки. Нещодавно для малечі були куплені красиві та зручні меблі, які викликали у дітлахів море позитивних емоцій. Садок № 3 отримав комплект стільчиків, садок № 9 – стінку для іграшок, а шостому садку придбали столики і стільці. Не забуває благодійниця і про канцтовари, побутову хімію та розвиваючі ігри, які завжди потрібні подібним дитячим закладам.   

- Турбота про майбутнє покоління завжди була і залишається для мене одним з найважливіших пріоритетів,- зазначила Алла Ройтблат,  - щасливі обличчя дітей для мене – головна нагорода.

 

Ірина Осипенко 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016