Регион
  • 05

    19

    2016
img

 

Сьогодні представники Волонтерської партії України, як і тисячі українців по всьому світу, вдягнулися в ошатні вишиті сорочки з нагоди Дня вишиванки. Це свято – чудовий привід зайвий раз згадати про своє коріння, підкреслити свою національну ідентичність.

У День вишиванки українські міста рясніють квітами та майстерними візерунками, що красуються на вишиванках перехожих. Активісти Волонтерської партії України також долучилися до цього нарядного свята.

"Мені подобається носити вишиванки. Маю їх декілька. Це так красиво! Чому не вдягаю їх кожного дня? Для мене вишиванка – це особливий, святковий одяг, який потребує і особливої нагоди і особливого святкового настрою", - зізнається завідуюча організаційним сектором роботи Харківської обласної організації Волонтерської партії України Оксана Луханіна.

"Коли ми вдягаємо свій національний одяг, у цьому є щось сакральне. По суті, вишиванка для українців – це такий же засіб ідентифікації, як наша мова, наші традиції, культура. Але від того, що людина одягла вишиванку, вона не стала більш українською, це не має бути чимось показовим, як то кажуть, для галочки. Треба, щоб Україна була у серці. Бажаю усім своїм землякам та співвітчизникам щастя, радості, сіл і натхнення жити, працювати, творити", - вітає всіх Близнюківський селищний голова, представник Волонтерської партії України Геннадій Король.

 "З вишиванкою пов’язані всі спогади з мого дитинства. В будинку висіли рушники, вишиті моєю бабусею. Кроваті були застлані вишитими наволочками, простирадлами, а скільки картин висіло на стінах! В ті часи це були основні прикраси будинку. А на свята всі одягали свої найкращі вишиті вбрання. Дуже зворушливо бачити зараз нарядних людей, я рада, що вишиванка знову у моді, що її носять з гордістю", - каже голова Первомайської районної організації Волонтерської партії України Любов Зубкова. 

"У мене більше десятка вишиванок, і всі вони гарні. Найулюбленіші з них – ті, які я купував на своїй малій батьківщині – Черкащині. Я вдягаю вишиту сорочку не тільки на День вишиванки, але й у будні, на різні свята. Хочу зазначити, що я почав їх носити задовго до того, як вишиванки увійшли у моду, бо вважаю, що вишита сорочка – то український символ, невід’ємний атрибут кожного українця", - говорить депутат Барвінківської районної ради від Волонтерської партії України Ігор Макаревич.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016