Регион
  • 05

    26

    2016
img

 

У Борівському районі активісти Волонтерської партії України вживають заходів, щоб припинити незаконну вирубку діброви, яка знаходиться на території Гороховатської сільської ради. Невідомі лісоруби вже знищили до 300 могутніх дубів.

На сполох забили місцеві жителі, які помітили, що у діброві поблизу урочища Плоське хтось валить величезні дерева. Люди повідомили про це представникам місцевих органів влади, а також поскаржилися на варварські дії невідомих депутату Борівської районної ради від Волонтерської партії України Світлані Крикун. Депутат виїхала на місце незаконної вирубки і була шокована побаченим.

"Це просто жах! Шикарна діброва безжально знищується, здорові дерева вирізаються під саме коріння. Потім їх розпилюють на частини, кладуть у вантажівки та вивозять у невідомому напрямку. Люди намагалися зупинити цих лісорубів, питали, яке вони мають право знищувати гай, але відповідь була така: «Це вирішено в адміністрації»", - розповідає Світлана Крикун.

Обурена депутат викликала поліцію, була складена відповідна заява. Однак правоохоронці поки не коментують ситуацію – кажуть, спочатку треба в усьому розібратися.

"Заява щодо вирубки дерев зареєстрована у журналі єдиного обліку, наразі за даним фактом проводиться перевірка", - зазначає начальник Борівського відділення поліції Денис Шокун.

Тим часом Світлана Крикун не збирається сидіти без діла в очікуванні результатів перевірки. Вона обіцяє вжити всіх можливих заходів, аби зупинити знищення дубового гаю. Зокрема, депутат має намір винести питання про незаконну вирубку діброви на чергову сесію Борівської районної ради, яка відбудеться 31 травня.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016