Регион
  • 06

    16

    2016
img

 

Представники Волонтерської партії України регулярно провідують матір загиблого воїна Валерія Кондратьєва, ім’ям якого названа одна з вулиць у місті Первомайський. Активісти забезпечують жінку ліками та за можливості допомагають матеріально.

Її старшого сина забрала Афганська війна, з молодшим зв’язок втрачено, тож боротися з онкологічним захворюванням Раїсі Василівні доводиться самотужки. Кілька місяців тому жінка перенесла серйозну операцію, тепер її життя підтримують спеціальні ліки. На їх придбання уходила майже вся пенсія та скромна вчительська зарплата, Раїса Кондратьєва ледь зводила кінці з кінцями. У скрутну годину жінку підтримав депутат Первомайської міської ради від Волонтерської партії України Олександр Пирожок, який дізнався про її біду від сусідів. За його ініціативи місцевий осередок партії взяв шефство над самотньою пенсіонеркою і зголосився купувати для неї ліки. Наразі Раїса Кондратьєва забезпечена препаратами на кілька місяців вперед, тож цього разу активісти принесли їй продукти харчування та побутову хімію.

"Тут олія, цукор, крупи, консерви, а також усілякі миючі засоби – одним словом, те, що у господарстві завжди згодиться", - розповідає депутат Олександр Пирожок. - "Ми постійно підтримуємо з Раїсою Василівною зв’язок, дізнаємося про її здоров’я та поточні потреби. Якщо є якісь прохання, побажання, намагаємося їх виконувати".

Раїса Кондратьєва гостям завжди рада – зустрічає всіх з посмішкою та запевняє, що почуває себе добре. Незважаючи на хворобу, вона продовжує викладати у Первомайському професійному ліцеї. Робота для неї – важлива та невід’ємна частина життя, спосіб відчути себе потрібною, значимою. Колеги Раїсу Василівну цінують: її неодноразово визнавали вчителем року у Первомайському, свого часу вона за програмою обміну досвідом працювала в Словенії. На згадку про цю поїздку жінка досі зберігає прапорець цієї країни.

Зараз Раїса Василівна поставила перед собою мету – відсвяткувати своє 75-річчя.

"Я дуже вдячна і за допомогу, і за увагу – приємно, коли про тебе пам’ятають, дбають, не полишають у біді. Дякую усім небайдужим людям, волонтерам, які мене підтримують", - зазначає Раїса Кондратьєва.

Наостанок пенсіонерка попросила активістів дізнатися про умови участі у державній програмі «Теплий дім» – Раїса Василівна мріє замінити у квартирі вікно та вхідні двері. У Первомайському осередку Волонтерської партії пообіцяли з цим допомогти.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016