Регион
  • 04

    21

    2016
img

 

У Борівському районі за підтримки місцевого осередку Волонтерської партії України розпочато ремонт в одному з приміщень Піско-Радьківського будинку культури, де планується влаштувати кімнату для гурткової роботи. Тут будуть проводитися танцювальні та розвиваючі заняття для дітей.

Піски-Радьківські – село велике, у ньому мешкає до трьох тисяч людей, в тому числі діти різного віку. Однак забезпечити їм цікаве та корисне дозвілля немає змоги: сільський Будинок культури знаходиться у напіваварійному стані. У будівлі використовується лише одна кімната, в якій тісняться директор, кочегар та єдиний на все село дитячий гурток – гурток малювання. Тут же збирається на репетиції сільський хор, у якому співають місцеві пенсіонерки.

На відновлення Будинку культури потрібні величезні кошти, яких у бюджеті сільради, звісно ж, немає. Тому місцева громада вирішила самотужки привести до ладу хоча б ще одну кімнату, щоб було де проводити гурткові заняття для дітей. По допомогу люди звернулися до Борівського осередку Волонтерської партії України.

"Відсутність повноцінного Будинку культури – велика біда для села, тому ми просто не могли не підтримати цю ініціативу. Вже придбано частину будівельних матеріалів, які необхідні для ремонту приміщення, розпочато заміну електропроводки. Тим часом ми продовжуємо шукати кошти, щоб вистачило ще й на заміну підлоги, на оздоблення стін", - розповідає депутат Борівської районної ради від Волонтерської партії України Світлана Крикун.

Ремонтні роботи тільки-но розпочалися. У першу чергу в кімнаті планують відновити електрику та засклити вікна, бо зараз вони просто забиті дошками. Роботи попереду багато, але у селі сподіваються завершити ремонт до кінця літа, щоб у новому навчальному році діти могли відвідувати танцювальні та розвиваючі заняття у Будинку культури.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016