Регион
  • 04

    4

    2016
img

 

У Шевченківському районі представники Волонтерської партії України разом з місцевими школярами взяли участь у всеукраїнській кампанії зі збору пластикових кришечок, кошти від переробки яких підуть на придбання протезів для бійців АТО.

Ця кампанія розпочалася в Україні близько року тому, тоді як в Європі подібні екологічні акції проводяться вже давно. Там щороку збираються та віддаються на переробку тонни кришечок, а отримані кошти витрачаються на допомогу людям з особливими потребами та обмеженими фінансовими можливостями. Активісти Волонтерської партії України в Шевченківському районі вирішили підтримати цю добру ініціативу та закликали долучитися до збору кришечок усіх небайдужих.

Найбільш завзятими помічниками виявилися учні місцевих шкіл – Гетьманівської, Петрівської, Старовірівської та Новомиколаївської, а також Шевченківського ліцею. Разом з активістами діти зібрали понад 10 тисяч пластикових кришечок. Все це віддадуть на переробку як сировину, а отримані гроші спрямують на допомогу покаліченим воїнам. Адже з самих кришечок протези не роблять.

«Закликаючи земляків збирати пластикові кришечки, ми акцентували увагу на тому, що ця акція має велике значення не тільки для бійців АТО, які потребують протезів, але й значно сприятиме покращенню екологічної ситуації в Шевченківському районі в цілому та окремо в кожному населеному пункті. Важливим було розуміння: чим більше учасників долучиться до збирання кришок – тим більше воїнів АТО зможуть повернутися до нормального життя. Навіть кілограм зібраного пластику – це посильний вклад у добру справу», - каже депутат Шевченківської районної ради від Волонтерської партії України Світлана Захарченко.

У місцевому осередку Волонтерської партії України сподіваються, що жителі Шевченківського району братимуть не менш активну учать у подальших екологічних заходах, спрямованих на очищення довкілля від сміття та захист природних ресурсів від шкідливого впливу використаних батарейок, пластикових пляшок, скла тощо.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016