Регион
  • 05

    20

    2016
img

 

14-річному харків’янину, у якого діагностовано ниркову недостатність, найближчим часом буде проведено трансплантацію здорового органу. Частину грошей на операцію родині хлопчика надав депутат Первомайської районної ради від Волонтерської партії України Юрій Умріхін.

Про те, що дитина має серйозні проблеми з нирками, її рідні дізналися випадково. Хлопець займається народними танцями, і якось він пожалівся, що йому боляче виконувати деякі рухи. Батьки повели сина до лікарів, і ті ошелешили родину новиною: у дитини ниркова недостатність, потрібна трансплантація. Єдиною втіхою у цій ситуації стало те, що швидко знайшовся донор: хлопчику підійшла нирка його дідуся.

Лікарі сказали, що операцію можна провести у Харкові, і назвали суму, в яку вона обійдеться, – 100 тисяч гривень. Родина почала збирати гроші, але відшукати повністю всю суму не вдалося. Тоді бабуся і дідусь хлопця, які мешкають на Первомайщині у селищі Комсомольське, звернулися по допомогу до депутата Первомайської районної ради від Волонтерської партії України Юрія Умріхіна. Почувши про їхню біду, депутат без роздумів погодився надати забраклу суму – 22 тисячі гривень.


"Коли мова йде про життя та здоров’я дитини, зволікати не можна. Я і сам батько, тому уявляю, що зараз відчувають рідні цього хлопчика, у якому вони відчаї. На щастя, у хлопця є шанс одужати, і цей шанс треба використати, гроші не мають стати цьому на заваді, - каже Юрій Умріхін. 

Трансплантація нирки від дідуся онуку відбудеться найближчим часом. Бажаємо, щоб операція пройшла успішно і хлопець якнайшвидше одужав!

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016