Регион
  • 03

    3

    2016
img

 

Щосуботи у місті Первомайський місцеві депутати від Волонтерської партії України ведуть прийом громадян у регіональному офісі партії, який знаходиться за адресою: вул. Бугайченка, 36, кімната № 6.

Цього разу людей приймав депутат Первомайської районної ради Борис Жилін. Більшість відвідувачів – в основному це були жителі району, які брали участь у бойових діях на сході України – потребували консультативної допомоги. Зокрема, їх цікавило, які пільги мають учасники бойових дій та що треба зробити, щоб отримати обіцяну державою земельну ділянку. Борис Жилін надав кожному з них детальну інструкцію щодо подальших дій, розповів, які документи треба підготувати.

Одному з бійців знадобилася більш суттєва допомога. Раніше до громадської приймальні Волонтерської партії України звернулася його мати, бо сам боєць тоді знаходився у лікарні. І ось сьогодні Борис Жилін передав жінці ліки для її сина.

"Хлопець йшов на фронт здоровий, а повернувся фактично калікою. Має контузію, та ще здобув серйозне захворювання, яке потребує постійної медикаментозної підтримки. Тож ми придбали для бійця необхідні ліки і зараз шукаємо фінансові можливості, щоб і далі закуповувати для нього препарати", - розповідає депутат.

Адресна допомога була також надана жительці села Закутнівка, яка скоро стане мамою. Молода жінка має лише одну нирку, тому майже всю вагітність вона провела у лікарняній палаті під наглядом медиків. Фінансові можливості сім’ї вичерпано, а для дитини, яка ось-ось з’явиться на світ, треба багато чого купити. У місцевому осередку Волонтерської партії України розглянули прохання жінки і надали їй грошову допомогу.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016