Регион
  • 02

    18

    2016
img

 

Мережа регіональних офісів Волонтерської партії України розширюється. Чергова громадська приймальня партії – вже шоста у Харківській області – відкрилася у Богодухові.

Приймальня знаходиться за адресою: площа Кірова, 22. Вона працює кожен будній день з 9.00 до 17.00. Щосереди з 10.00 до 15.00 в офісі ведуть прийом громадян депутати Богодухівської міської ради від Волонтерської партії України. В інші дні звернення приймає працівник громадської приймальні.

"Для нас дуже важливо підтримувати зв’язок з жителями Богодухова та району, знати їхні потреби і проблеми. Адже без цього неможливо організувати ефективну роботу депутатів, налагодити плідну співпрацю з місцевими органами влади, забезпечити дотримання прав громадян", - наголошує голова Харківської обласної організації Волонтерської партії України Наталя Назаренко.

У громадській приймальні партії надаються консультації з різних питань, починаючи з оформлення житлової субсидії та закінчуючи отриманням адресної допомоги.

Наразі регіональні офіси Волонтерської партії України працюють у Близнюках, Красному Куті, Первомайському, Боровій та Шевченковому. Найближчим часом подібні приймальні відкриються у Балаклії та Валках.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016