Регион
  • 02

    23

    2016
img

 

Громадська приймальня Волонтерської партії України нещодавно розпочала роботу у Близнюках. На сьогодні у Харківській області функціонує шість регіональних офісів партії.

Приймальня у Близнюках відкрилася на початку цього року за адресою: вулиця Свободи (колишня Радянська), будинок 34. На відвідувачів тут чекають кожного буднього дня з 8.00 до 17.00. Кілька разів на місяць в офісі приймають громадян депутати Близнюківської районної та міської ради від Волонтерської партії України – графік можна уточнити безпосередньо у приймальні. Решту часу роботу з населенням проводить голова місцевого осередку партії Володимир Коняєв.

"Люди приходять до приймальні щодня. Найчастіше – з проханням надати матеріальну допомогу. Ми розглядаємо кожне звернення і по можливості допомагаємо. Комусь потрібні дрова, бо нема чим топити піч, а хтось просить закупити медикаменти. Тобто це така, адресна допомога. І звісно ж, ми надаємо консультації з різних питань", - розповідає Володимир Коняєв.

Окрім Близнюків, громадські приймальні Волонтерської партії України є у Красному Куті, Боровій, Первомайському, Богодухові та Шевченковому. Незабаром відкриються регіональні офіси партії у Валках та Балаклії.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016