Регион
  • 10

    29

    2016
img

 

Близнюківській районній раді не вдалося оскаржити судову постанову щодо поновлення депутата цієї ради Андрія Воронкіна, який представляє Волонтерську партію України, на посаді голови постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності.

Апеляційну скаргу районної ради відхилив Харківський обласний апеляційний суд. Він залишив без змін постанову Харківського окружного адміністративного суду, якою було скасовано незаконне рішення Близнюківської райради про усунення Андрія Воронкіна від головування у комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності.

«Колегія суддів вважає, що постанова суду першої інстанції ухвалена з дотриманням норм процесуального права та у відповідності до вимог матеріального права, тому підстав для її скасування колегія суддів не вбачає», - йдеться в ухвалі апеляційного суду.

«Нарешті історія з усуненням мене від головування у комісії завершилася, принаймні у юридичній площині, - каже депутат Близнюківської районної ради від Волонтерської партії України Андрій Воронкін. - Вже два суди визнали, що відповідне рішення районної ради було незаконним – це означає, що справедливості таки можна добитися. Однак немає гарантії, що мене не знімуть з цієї посади знов, використовуючи якусь формальну підставу, бо я відкрито заявляв и заявляю, що не дозволю розкрадати районний бюджет».

Ухвала суду
  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016