Регион
  • 06

    9

    2016
img

 

Волонтерська партія України продовжує боротьбу за спасіння вікової діброви в урочищі Плоське Борівського району. Звістка про цинічну вирубку велетенських дубів сколихнула широку громадськість – це зайвий раз підтверджує, що ми на вірному шляху.

Нагадаємо, знищення діброви припинилося після того, як депутат Борівської районної ради від Волонтерської партії України Світлана Крикун написала відповідну заяву в поліцію. Було відкрито кримінальне провадження, наразі триває слідство.

Тим часом районна влада влаштувала цькування Світлани Крикун – її хочуть звільнити з посади заступника голови райради за те, що вона підняла на сесії питання про незаконну вирубку дубів та запросила з цього приводу пресу. Керівництво Борівського району стверджує, що нічого не приховує, однак активність та принциповість Світлани Крикун явно прийшлася чиновникам не до смаку. Незважаючи на тиск та погрози, Волонтерська партія України буде і далі боротися за правду, якою б гіркою для когось вона не була.

Після такого широкого розголосу зацікавленим особам навряд чи вдасться зам’яти цю справу. Тож є надія, що замовників вирубки буде знайдено та покарано.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016