Регион
  • 10

    2

    2015
img

Кандидати в депутати до місцевих рад Близнюківщини від Волонтерської Партії України. 

Ігор Вікторович Цяпка –Новонадеждинський сільський голова.

З травня 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України, проходить службу на території АТО.

Принципова, шановна громадою людина. Вже шість скликань поспіль (майже 25 років) люди довіряють йому цю відповідальну посаду.

Олександр Олександрович Дяченко - Башилівський сільський голова.

Поставши перед вибором - відправити трьох односельчан у зону АТО чи самому одягти військову форму, він вчинив, як справжній чоловік: не шукав причин залишитися вдома та відправився в зону бойових дій.

Володимир Володимирович Куряченко - вчитель історії Близнюківського ліцею.

В 2014 році добровольцем пішов захищати Батьківщину. Наразі демобілізований та продовжує навчати та виховувати патріотичну молодь.

 Кіра Анатоліївна Салютіна - фахівець соціальної роботи Близнюківської районної служби у справах сім’ї, дітей і молоді.

Своєю активною життєвою позицією доводить, що навіть з найскладніших ситуацій є вихід. Вважає, що наразі більше уваги потрібно приділяти мешканцям сільської місцевості та особам похилого віку.

 Андрій Вікторович Воронкін - громадський діяч, ініціатор багатьох турнірів пам’яті видатних людей Близнюківщини.

 

За його сприяння Близнюки поповнились численними спортивними майданчиками. Одним з девізів життя є « Ми повинні повернути дітям здорове дитинство».

 Андрій Володимирович Фурман – приватний ветеринарний лікар, фахівець своєї справи, завжди готовий вирушити за викликом навіть у найвіддаленіші куточки Близнюківського району, аби надати допомогу домашнім тваринам.

Скромна, сильна духом людина, з активною громадською позицією. Неодноразово бував з волонтерською допомогою своїм землякам в зоні АТО.

Олена Григорівна Самойленко - директор Башилівського сільського будинку культури.

Правдолюб, незручна для влади людина, так як намагається добитись якісної освіти для сільських дітей. ЇЇ девіз: «Діти-майбутнє України».

Пріоритетним завданням в своїй роботі вважає підвищення патріотичного настрою у дітей і дорослих, виховання молоді у любові до рідного краю. Неодноразово бувала на передовій в зоні АТО з необхідними речами для бійців.

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016