Регион
  • 12

    13

    2016
img

 

Керівник Близнюківської районної ради Володимир Бреус відмовився виконати рішення суду  та поновити депутата від Волонтерської партії України Андрія Воронкіна на посаді голови постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності.

Депутата усунули від головування в комісії у червні цього року, однак у серпні Харківський окружний адміністративний суд визнав, що усунення було незаконним. Близнюківська районна рада оскаржила це рішення в Харківському обласному апеляційному суді, проте апеляцію не задовольнили. Касаційну скаргу райради також було відхилено. Втім, голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус продовжує зухвало нехтувати законом та відмовляється виконувати рішення суду. Про це він публічно заявив під час останньої сесії.

«Я запитав, чи буде він виконувати рішення суду, відповідь була «Ні!». Після цього голова райради, без голосування та узгодження з депутатами, оголосив перерву в роботі сесії до 15 грудня. Володимир Бреус та голова Близнюківської райдержадміністрації Анатолій Калашник ясно дали зрозуміти, що поновляти мене на посаді ніхто не збирається», - розповідає Андрій Воронкін.

Депутат вже написав заяви до поліції та прокуратури, де поскаржився на відмову чиновників виконувати законне рішення суду. Згідно з пунктом 2 статті 382 Карного кодексу України невиконання судового рішення службовою особою, яка займає відповідальне становище, карається обмеженням волі на строк до п'яти років.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016