Регион
  • 01

    6

    2016
img

 

Солодощі, святкові пісні та гарний настрій – ось із чим активісти завітали до бійців, які проходять лікування у Харківському військовому шпиталі. На деякий час тут запанувала справжня різдвяна атмосфера, створена за допомогою колоритних українських колядок, яких наживо заспівав невеличкий жіночий ансамбль.

Народні виконавиці приїхали до Харкова аж із Барвінкового, звідки їх відрядив районний депутат від Волонтерської партії України Ігор Макаревич. Звонкоголосих жіночок, які співають у церковному хорі,не злякали ані люті морози, ані відстань у майже двісті кілометрів. У пишних українських костюмах, з розливчастим дзвіночком у руках вони завітали до кожної палати, щоб напередодні великого свята підбадьорити поранених бійців. І поки лунали різдвяні пісні, щедрівки та добрі побажання, з неголених чоловічих облич не сходила посмішка.

-  Солдати, які знаходяться у лікарні, не зможуть зустріти Різдво у сімейному колі, серед близьких людей. Тому ми вирішили, що свято саме має прийти до них – у кожну палату, до кожного бійця. Адже серед них багато лежачих. А ще Різдво – чудовий привід познайомити солдат з традиційними українськими колядками та щедрівками, - розповідає депутат Барвінківської районної ради від Волонтерської партії України Ігор Макаревич.

Пацієнтам військового шпиталю різдвяний сюрприз прийшовся до душі. Вони радо віталися з виконавицями, дякували за святковий настрій та увагу. Один солдат настільки розчулився, що пригостив жінок цукерками.Тож яскраві враження отримали обидві сторони.

-  Я навіть не знаю, кому це більше сподобалося – солдатам чи виконавицям. Нам вдалося зробити свято, викликати гарні емоції – це найголовніше, - констатує Ігор Макаревич.

Співачки привезли бійцям не тільки пісні, але й невеличкі гостинці – малюнки учнів Барвінківської художньої школи. Тим часом активісти Волонтерської партії України подбали про те, щоб у святвечір на столі у солдат були смачні солодощі. Ящики з печивом передали працівницям харчоблоку, щоб ті додали ласощі до повсякденного раціону пацієнтів шпиталю. А напередодні представники Волонтерської партії України привезли для поранених бійців різноманітні засоби гігієни, шкарпетки та білизну.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016