Регион
  • 04

    8

    2016
img

 

26-27 березня у Цюрупинську Херсонської області відбувся перший етап Всеукраїнського чемпіонату з мотокросу, на якому екіпаж з Харківщини посів друге місце.

Загалом у змаганнях взяли участь 205 спортсменів з усієї України. Харківську область на чемпіонаті представляли члени Краснокутського районного спортивно-технічного клубу товариства сприяння оборони України – сімейний екіпаж Юрія та Дмитра Немилостивих. Вони є переможцями Харківської області за підсумками 2015 року та бронзовими призерами кубка МАУ (Мотоциклетної асоціації України).

За словами Юрія Немилостивого, гонка в Цюрупинську була нелегкою: піщана трасанесприятливі погодні умови. Але досвідчений екіпаж з гідністю впорався з усіма труднощами та посів у підсумку друге місце.

Успішному проходженню гонки, говорить Юрій, сприяла гарна підготовка і підтримка Волонтерської партії України, членом якої він є з недавнього часу. За словами спортсмена, голова Краснокутського районного осередку Волонтерської партії України Роман Корба створив усі умови для підготовки мотоциклетного екіпажу, адже підтримка спортсменів є одним з пріоритетних напрямків діяльності партії.

«Тому ми взяли нову планку і сподіваємося на нові перемоги, які обов'язково будуть , і срібна гонка стане золотою», - запевняє Юрій Немилостивий.

Другий етап чемпіонату відбудеться 15 травня у місті Корець Рівненської області.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016