Регион
  • 03

    10

    2016
img

 

Кілька років тому будівля Будинку культури у Старому Салтові була визнана аварійною, і майже 5-тисячне селище залишилося без повноцінної концертної зали. Усі свята та масові заходи проводилися у приміщенні місцевої школи, а іноді взагалі просто неба. І ось вперше після тривалої перерви жителі селища зібралися в оновленій концертній залі, щоб разом відсвяткувати Міжнародний жіночий день.

На це свято у Старому Салтові дуже чекали. Усі місцеві творчі колективи, вокалісти і танцівники завзято готувалися до концерту, який обіцяв стати дійсно масштабним культурним заходом. Ажіотаж навколо події був величезний: коли двері відремонтованої зали нарешті відкрилися, приміщення за лічені хвилини наповнилося людьми. Багатьом глядачам довелося дивитися концерт стоячи, бо вільних місць просто не було. Але люди з розумінням поставилися до незручностей – усім кортіло побачити нову залу та виступи місцевих талантів.

"Мені сподобалось абсолютно все, а в першу чергу концертна зала, на яку ми дуже довго чекали, - ділиться враженнями молода матуся Ганна, яка прийшла на концерт разом зі своєю дворічною донечкою. - Востаннє ми збиралися ось так, ледь не всім селищем, дуже давно, я тоді ще сама дитиною була. Таких великих заходів у нас давно не було, тому сьогодні всі у захваті, всі радіють".

Концертна програма виявилася надзвичайно насиченою та різноманітною. Перед глядачами виступили ансамблі «Салтівянка» та «Прайз», учні театральних студій «Аркабалено» і «Джерело», а також вихованці дитячого садочка «Барвінок-100». Своїм проникливим співом людей порадували солісти Катерина Карімова, Надія Яцуба, Віктор Ткачов, Наталя Новікова, Ірина Коломієць та хор «Червона калина», а Віра Донець розважила публіку гуморесками. Також свої таланти продемонстрували учні Старосалтівського аграрного ліцею Артем Жигалко, Олена Шкіря, Ліза Тверінікова, Юлія Нізамова, Катерина Івахненко. Головною темою заходу, звісно ж, стали жінки – протягом концерту для них зі сцени лунали поздоровлення та слова подяки. Старосалтівський селищний голова привітав квітами та солодкими подарунками багатодітних мам, а також єдину в селищі жінку, яка носить почесне звання матері-героїні – Світлану Фадєєву, яка народила і виховала п’ятьох дітей.

"Раніше у нас проводилися святкові заходи, але щоб із таким розмахом, з такою кількістю людей – це вперше. Тобто збиралися люди на вулиці біля Будинку культури або у холі, а зараз, я думаю, кожного свята тут буде аншлаг. Ремонт у концертній залі чудовий, наш селищний голова молодець – кошти віднайшов, людей організував, за це його можна тільки похвалити", - каже місцевий житель Олександр Нагорний.

Відновлення концертної зали у Будинку культури стало своєріднім випробуванням для Старосалтівського селищного голови Романа Пруднікова, який обіймає цю посаду з жовтня минулого року. На новорічні свята він пообіцяв людям зробити у приміщенні капітальний ремонт і запевнив, що 8 Березня жителі селища святкуватимуть вже в оновленій залі. На виконання цієї амбіційної задачі у Романа Пруднікова було усього два місяці, але він дотримав свого слова. Це, зізнається селищний голова, було для нього справою честі.

"Підтримка молоді є одним з моїх пріоритетів. У дітей має бути можливість розвивати свої таланти і показувати їх людям, має бути стимул працювати. Концертна зала – це чудовий майданчик, на якому наша талановита молодь зможе проявити себе, розпочати свою творчу кар’єру. Я маю намір і надалі створювати всі необхідні умови для розвитку наших дітей", - каже Старосалтівський селищний голова.

Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, відбувся і у Петрівському будинку культури. Для жінок виступав вокальний ансамбль «Серпанок», солістка Тетяна Клименко, а також дітки з місцевого навчально-виховного комплексу.

Гостем заходу став Старосалтівський селищний голова Роман Прудніков – він привіз подарунки для жінок, які вперше встали мамами. Жодна присутня на святі жінка, дівчинка чи бабуся не залишилася без уваги та привітання – від селищного голови отримали квіти всі.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016