Регион
  • 07

    27

    2016
img

 

Віталій Рябуха, один із найбільших платників податків Мерефи, поцікавився у голови Харківського району, куди йдуть заплачені ним податки.

«Якби кожен член обєднаної громади, котрий за фактом платить державі 20% свого доходу, цікавився у чиновників, на що йдуть кошти, в Мерефі давно були б відмінні дороги», – вважає Віталій Рябуха.

Проблема в тому, що більшість грошей територіальних громад до останнього часу йшла «наверх».

Кошти від податків, які платять мешканці Мерефи, мають залишатися в місті і йти на розвиток його інфраструктури, впевнений Рябуха. Слід нагадати владі про обіцяні адміністративні реформи і децентралізацію.

"Ми об’єднали дві територіальні громади в одну, але що далі? Тепер громада Мерефи повинна мати можливість розпоряджатися власними грошима, – вважає Алла Линник, директор Мерефянської школи №1. – Тоді вона зможе забезпечити своїм людям гарантовані Конституцією права: на освіту, на медицину, на гідне життя».

«Поки в Києві вирішують нашу долю, ми готові проявляти ініціативу, розробляти проекти розвитку, пропонувати їх районній та обласній владі й домагатися фінансування цих проектів», – говорить Алла Линник.

Районна влада в особі голови Харківської РДА Юрія Раїни за результатами розмови готова йти назустріч активістам Меряф’янської об’єднаної громади. Голова РДА пообіцяв виділення необхідних сум на ремонт доріг у Мерефі вже поточного року.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016