Регион
  • 10

    19

    2015
img

 

Події останніх років засвідчили, що наше суспільство чекає на зміни. Але є небезпека збереження влади тих, хто створював схеми розкрадання міського бюджету. І в цьому випадку для харків’ян нічого не зміниться. Ми будемо звинувачувати Київ, Президента, Верховну Раду. Але тепер це — наша відповідальність.

У демократичній країні кожна людина вільна у своєму виборі.

Але люди повинні приймати рішення на виборчій дільниці свідомо, звіряючи власні інтереси з інтересами кандидата.

Володимир Ревенко, кандидат у депутати від Волонтерської Партії Украіни

Я народився в Харкові й усе життя працюю журналістом. Люблю своє рідне місто, не можу залишатися байдужим до долі харків’ян. Я хочу, щоб вони жили безпечно й комфортно. Щоб не боялися війни. Могли заробляти на гідне життя. Щоб мали європейські стандарти життя: соціальну захищеність, екологічну безпеку. Щоб еміграція не була їхньою мрією. Моя позиція така: не бігти світ за очі, а будувати благополучне і привабливе для життя місто.

Моє рішення йти у депутати від Волонтерської партії було невипадковим. Український волонтерський рух – це феномен, який вимагає усвідомлення. Його розмах був несподіваним. Саме волонтери зупинили агресію біля порога нашого міста. Коли волонтери піднялися на захист країни, минув страх неминучого краху.

Волонтерський рух, заснований на принципах ініціативності та взаємодопомоги, чесності та відповідальності, дав мені надію. Тому я йду на вибори з цією молодою партією. Хочу, щоб мої досвід і знання допомогли людям з такими цінностями й позиціями стати владою в нашому місті.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016