Регион
  • 10

    23

    2015
img

 

Шановні мешканці Харкова і Харківської області!

25 жовтня відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Це ваш шанс змінити ваше життя та майбутнє дітей на краще. Ми з вами відповідальні перед країною, перед нашими родинами і перед своєю совістю. Ми обираємо шлях розвитку нашої області, наших територіальних громад.

Прийшов час обрати чесних, обрати небайдужих, обрати професійних, таких, які знають, як змінити на краще життя свого села, селища, міста, області.

Не прийти на вибори, значить втратити ще чотири роки, приректи свою громаду на те, що рішення прийматиме хтось випадковий.

Коли ви візьмете до рук виборчий бюлетень, пам’ятайте: ви можете робити свій вибір за власною совістю. Вам не потрібні порадники. Єдиним вашим консультантом повинна стати ваша совість.

Обирайте тих, хто на вашу думку зможе змінити майбутнє на краще.

 

Прийди на дільницю і проголосуй

Збираючись на вибори, не полінуйтеся заглянути у своє запрошення. Там вказано місце і час (з 8 до 20 години) голосування. Не забудьте паспорт.

Якщо ви заздалегідь не перевірили свої дані у списку виборців і у день голосування виявиться, що допущені неточності чи технічні описки (наприклад, з помилками написані прізвище, ім’я, по батькові, дата народження), зверніться до голови, заступника чи секретаря дільничної комісії.

Знайшовши у бюлетені назву «своєї» партії чи прізвище кандидата, за якого хочете проголосувати, поставте у порожньому квадратику навпроти чітку позначку. Що це буде – хрестик чи галочка, не важливо. Головне, щоб позначка у бюлетені була лише одна.

Не шукайте у бюлетенях графу «Не підтримую жодну партію» чи «Не підтримую жодного кандидата» - «противсішного» рядка на цих виборах нема.

Якщо заповнюючи бюлетень, ви припустилися помилки, зверніться до комісії. За вашою письмовою заявою вам повинні видати інший бюлетень, попередньо склавши відповідний акт

Ви повинні заповнити бюлетень особисто, у кабіні для голосування, без присутності інших осіб. Але якщо через фізичні вади не можете зробити це самостійно, з відома виборчої комісії маєте право скористатися допомогою (не підказкою!) іншого виборця.

 

З повагою до вашого вибору, ВОЛОНТЕРСКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016