Регион
  • 09

    29

    2015
img

 

25 вересня «Волонтерська Партія України» провела обласну і міську конференції і затвердила списки кандидатів на вибори до обласної і міської ради, а також кандидата на посаду міського голови.

Більше двох сотень представників Волонтерської Партії в одній залі – всі вони живуть за принципами волонтерства: чесності, порядності, справедливості, ініціативності. Перед ними непрості завдання в умовах складної і не завжди чесної конкуренції – довести виборцям: якщо хо- чете змінити життя на краще зараз, то обирати треба тих, хто працював і працює на користь гро- мади вже зараз. Під час конференції розповідали, як провладні кандидати, використовуючи бюджетні кошти, за місяць до виборів щось роблять для своїх виборців, нібито це їх особиста заслуга. Кандидати від Волонтерської ПартіїУкраїни вирішили – зганяти людей на зустрічі до клу- бів і шкіл не будуть. Самі підуть до людей, щоб довідатися про проблеми, і починати їх разом вирішувати. Не даремно, серед низки передвиборчих гасел ВПУ: «Реальні дії на користь громади!» Валерій Дема, представник Ради ВПУ: «Прийшов час для розумних і порядних, професійних людей, таких, які готові взяти на себе відповідальність за те, що відбувається у нас у місті і області. Це тільки перший крок. Але маю надію, що ідеї та думки, з якими кандидати ВПУ йдуть до виборців приведуть до успіху наш регіон, нашу область, наше місто».

Час провести реформи у місцевій владі. Наразі формування громад в області відбувається на основі адміністративного поділу, а не добровільного рішення мешканців. Час позбавитися черг до кабінетів чиновників – для цього в місті достатньо ввести електронний документообіг, а на селі усі довідки надходитимуть до сільради. Час перевести місцевий бюджет під контроль громади. Громада сама має вирішувати – на що витрачати бюджетні кошти: на ремонт дахів у будинках чи на встановлення нових лавиць. Прийшов час переглянути тарифну політику, повернути людям якісне медичне обслуговування, прийшов час для змін. Ці завдання поставили перед собою делегати обласної і міської організації Волонтерської партії.Голова міської партійної організації ВПУ, Лілія Авдєєва: «Ця команда кандидатів складається з активних та ініціативних людей, лідерів громадських організацій, волонтерських рухів і груп. Це ті, які за останні півтора роки показали себе справжніми патріотами. Вони можуть взяти на себе відповідальність, можуть своїми діями організувати ті процеси, які не змогла організувати влада. Сьогодні довіряти можна тільки тим, у кого душа болить за спільну справу, хто готовий поділитися своїми силами, досвідом, знаннями. Саме такими і є наші кандидати».

Ігор Балута став кандидатом на посаду міського голови від Волонтерської Партії України. Його передвиборче гасло: «Пройтись бульдозером по владі». Ігор Балута, кандидат на посаду міського голови від ВПУ: «Свої зусилля на посаді мера спрямую на двох головних напрямках. Це неухильне виконання Конституції та Законів України і боротьба з корупцією. Основним завданням за термін моєї каденції є становлення та ствердження територіальних громад міста Харкова як первинних суб’єктів місцевого самоврядування не тільки де-юре, але й де-факто в усіх напрямках роботи».

Ігор Балута представив першого кандидата від Волонтерської Партії України до Харківської міськради. Ним став легендарний голкіпер  харківського «Металісту» – Олександр Горяінов. Відомий спортсмен більше 10 років займається волонтерством. Зараз разом із Балутою організував придбання двох броньованих автомобілів для української армії. А в міськраді Горя- інов гарантує забити гол у ворота пустобрехів і корупціонерів. Олександр Горяінов, футболіст, кандидат у депутати до Харківської міської ради від ВПУ: «Для мене волонтерство – це не тільки поклик душі, це також волонтерський підхід до вирішення міських проблем. Можливість створити владу на принципах чесності, совісті, розуму». 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016