Регион
  • 10

    18

    2015
img

 

Існує припущення, що першими волонтерами були самаритяни, які почали надавати допомогу усім, хто її потребував. До бурхливих подій 2013 року волонтерський рух в Україні існував, але не був масовим. Це була непомітна допомога тим, хто її більше всього потребував. Коли країну наповнили горе і біль дітей, їхніх скалічених війною батьків, переселенців, а держава розвела руками, киваючи на попередників, ми зрозуміли, що ніхто, крім нас, не допоможе співвітчизникам.

Як сказав відомий письменник, «всі діти світу плачуть на одній мові». Тому небайдужі харків'яни організувалися і кожен вніс свою частку в спільну справу: хтось допомагає переселенцям, хтось чергує в госпіталі коло поранених, хтось після роботи приходить плете захисні сітки, хтось працює і віддає кошти для закупівлі всього необхідного.

Жорстокі випробування, які випали на нашу долю, загартували сучасних самаритян. Ми врятували тисячі життів, а сьогодні ми йдемо рятувати країну, бо вона хвора і безпомічна перед зажерливою жадібністю можновладців. Балачки про спасіння України від тих, хто довів її до зубожіння і продовжує грабувати сьогодні, вже всім остогиділи. Понад двадцять років одні й ті ж клани правили країною для свого збагачення, від виборів до виборів перефарбовуючись в різні кольори та роздаючи пусті обіцянки. У нас немає часу на балачки, ми діємо там, де влада розписалася в своєму безсиллі, ми допомагаємо співвітчизникам змінити їх життя на краще.

Найстрашніше, що може спіткати будь-яку країну, це війна. Мільйони українців вона обпалила своїм пекельним вогнем. Але, як би не хотілося тим, хто на ній наживається, війна скінчиться, і нам з вами розбудовувати нову державу. Не можна допустити, щоб в країні продовжився шабаш тотальної корупції і беззаконня. Нам жити і працювати на богом даній землі. Вона - найцінніше багатство народу, квітуча, родюча, рідна. Сьогодні чиновники декларують, що земля не продається. Продається ними ж! Нагло і безсовісно, про що свідчать статки деяких держслужбовців, які вони навіть не приховують. Надання землі повинно бути прозорим і справедливим, кожен громадянин має право знати, кому надається земля, і через свого депутата впливати на розподіл земельних ділянок.

Нещодавно за участі ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ розроблена документація по оформленню земельних наділів для бійців, учасників АТО, і проведене відкрите жеребкування. Переважна більшість цих воїнів - мирні люди, які по волі долі взяли в руки зброю. І в години затишшя сниться їм квітучий вишневий садок біля маленького будиночка, де щасливо сміються їх діти і онуки, сниться країна, в якій кожен має можливість заробляти на достойне і забезпечене життя.

Прокидайся, Україно, треба сни робити дійсністю! Ми в найважчих випробуваннях не зрадили тих, кому подали руку допомоги! Єдність однодумців здатна змінити світ, ми знаємо це як ніхто інший.

Роман Леонов, кандидат у депутати Харківської обласної ради від ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016