Регион
  • 12

    17

    2015
img

 

Коли почалися сумнозвісні події на Донбасі, Барвінкове опинилося у великій небезпеці. Усього за 40 кілометрів звідси – буремний Слов’янськ, що на той час став епіцентром бойових дій. Та якимсь дивом Барвінківщину війна оминула. Не останню роль у цьому зіграли місцеві волонтери, які у скрутну годину згуртувалися і кинули всі сили на допомогу голим та босим українським солдатам. Одягали їх, годували, забезпечували технікою і спорядженням. Все це – за підтримки колективу місцевої агрофірми «Подолівська» та її керівника Ігоря Макаревича, який одночасно є депутатом Барвінківської районної ради від Волонтерської партії України. Співпраця з волонтерами триває і досі.

Хлопці їздять до наших солдат на передову, передають харчі, речі та дізнаються про їхні потреби. А потім кажуть мені, що треба, і наше підприємство за можливості купує все необхідне. Ми вже передавали військовим бронежилети, захисні окуляри, берці, форму, палатки і таке інше, - розповідає Ігор Макаревич.

Цього разу для армійців придбали бензопилу та пересувну електростанцію – вони «поїдуть» до солдатів, що зараз знаходяться під Волновахою. А раніше на Барвінківському ремонтному підприємстві відновили кілька військових машин. Місцеві механіки поставили на колеса БТР та грузовики.

Ігор Макаревич вважає, що не можна залишатися осторонь, коли в країні йде війна. Адже тим чи іншим чином вона зачіпає кожного. Наразі на передовій знаходяться 16 співробітників «Подолівської». В офісі підприємства навіть створили спеціальний куточок, присвячений колегам, яких призвали до армії. Працівники агрофірми пишуть їм листи, збирають гроші, посилки з домашніми харчами, щоб хлопці відчували підтримку та знали, що тут за них моляться і чекають живими.

За кожним співробітником, який проходить військову службу, збережено робоче місце, на банківську картку регулярно нараховується заробітна плата. Після закінчення служби вони зможуть повернутися на свої робочі місця, - запевняє Ігор Макаревич.

Напередодні новорічних свят депутат-волонтер готує для армійців подарунки. Минулого року за його сприяння до Харківського військового шпиталю було відправлено 20 ялинок, щоб поранені солдати в гарному настрої зустріли Новий рік. Щось приємне планується зробити для військових і цього року. Що саме, Макаревич не розповідає – обіцяє сюрприз.

Оксана Остапенко

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016