Регион
  • 10

    17

    2015
img

 

Діяльність Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області спрямована на вирішення гострих проблем мешканців віддалених районів. Один з таких районів – Близнюківщина. Представником Фонду у цьому районі є Геннадій Король – Близнюківський селищний голова, один з небагатьох, хто не уникав мобілізації у армію, і за любих обставин виконує свої обов’язки перед громадою. Він вважає, що діяльність фонду допоможе покращити якість життя на селі.

Ще коли Геннадій Король розпочинав свій трудовий шлях вчителем і директором Близнюківської школи, зрозумів: якщо покладати надії тільки на допомогу держави, проблеми з місця не зрушити. Та якщо в школі можна розраховувати на батьків учнів, то на рівні сільської громади потрібні більш серйозні помічники. Саме тому, коли було створено Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, Геннадій Степанович не вагався, чи долучатися до його діяльності, і вирішив працювати у фонді.

- Благодійні організації є невід’ємною частиною розвиненого демократичного суспільства, тому взяття фондом на себе практичної реалізації загальнодержавних функцій є ефективною складовою становлення соціально активного некомерційного сектора, - пояснює своє розуміння ролі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Геннадій Король.

Рік тому, 45-річний селищний голова Геннадій Король став новобранцем, його призвали в рамках третьої мобілізаційної хвилі, був направлений до лав 22 батальйону територіальної оборони Харківської області. Поки проходив курс молодого бійця, вчився рити окопи і стріляти, продовжував виконувати свої обов’язки перед громадою, керуючи районом по телефону.

А ще після демобілізації Геннадій Король продовжує допомагати колишнім побратимам. Серед численних нагород особливо гордиться срібним значком «Почесний волонтер батальйону».

 

Сергій Скляр

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016