Регион
  • 02

    15

    2016
img

 

13 лютого фінальною грою в спортзалі центрального стадіону ім.Миколи Биченка закінчився черговий турнір з міні-футболу, присвячений 27 річниці виведенню радянських військ з Афганістану.

Цього дня у футбольному двобої зійшлись дві найсильніші команди Близнюківщини: «Бакшиш» та «Феміда». Цьогоріч сильнішою стала команда «Феміда», яка перемогла суперника з рахунком 7:2. Третє місце за футбольною командою з села Лукашівка. Фінальну гру судив, провів нагородження та привітав учасників змагань голова Федерації футболу Близнюківського району, депутат Близнюківської районної ради від Волонтерської партії України Андрій Воронкін.

Все більшої популярності в Близнюківському районі набирає такий вид спорту як боротьба, охоплюючи вже і сільську місцевість. Як повідомляє волонтер та депутат Близнюківської районної ради від Волонтерської партії України Андрій Фурман, така секція, крім селища, відкрита і на території Криштопівської сільської ради. Вік бажаючих займатися від 5 років і старше. Основною проблемою, як він зазначає, є винайдення приміщень для занять та придбання матів. 

Не з обіцянками, а з піснею відтепер звертаються до громади в Семенівській сільській раді.

Вже років з двадцять, за словами депутата Близнюківської районної ради від Волонтерської партії Украни Олени Тищенко, як в с.Семенівка зруйновані два колись гарні клуби, в яких вирувало культурне життя. З обранням на посаду Семенівського сільського голови Володимира Рекоти відновилася робота по створенню самодіяльних колективів, які будуть поліпшувати дозвілля селян. До дня закоханих голова презентував відкриття в рідному селі сільського будинку культури, який відтепер буде розміщено в приміщенні школи. На посаду завідуючої клубом запросили молоду та енергійну випускницю Лозівського училища культури Юлію Коломієць.

До речі, протягом всього концерту голова сільської ради, секретар, бухгалтер та землевпорядник місцевого органу самоврядування радували свою громаду гарними піснями. Цього дня вперше за багато років на сцені СБК зійшлись різні покоління: від школярів до пенсіонерів, розкривши односельцям свої таланти.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016