Регион
  • 10

    23

    2015
img

 

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей є одним із найголовніших наших обов'язків, - саме так вважає генеральний директор ПОСП "Бурлуцьке", голова Волонтерської партії Ігор Миколайович Філімонов.

Кілька років тому коли Ігор Миколайович очолив сільгосппідприємство база якого знаходиться у селі Плоске, він відразу завітав до школи. Познайомився з директором Тетяною Миколаївною Костенко, педагогічним колективом і галасливою юрбою учнів. Оглянувши погосподарськи приміщення, для себе відмітив, що слід у найкоротший термін привести до ладу дах закладу, щоб діти мали можливість займатися у сухих та затишних класах і відвідувати уроки фізкультури у спортивному залі. Заплановане стало дійсністю двоповерховий заклад Площанської загально освітньої школи було перекрито. Згодом полагодили східці, які щодня вели до шкільного порогу підростаюче покоління, а цього річ замінили 15 вікон на енергозберігаючі.

Сьогодні Ігор Миколайович частий гість у шкільній родині. У розмові шуткуючи говорить, що наче недавно став учнем Площанської школи, а тепер вже піднявся до посади заступника директора з господарчих питань. А якщо подивитися на це серйозно, то дійсно керівництво школи вбачає у ньому надійну підтримку у будь-яких питаннях. Керівник господарства дбає не лише про створення належних умов для проведення навчального процесу, а й для дозвілля учнів школи, про що свідчить нова музична апаратура, яку він нещодавно вручив закладу до ювілейної дати - 80-ліття школи. Відгукнувся Ігор Миколайович і на прохання педагогічного колективу Червонохвильського НВК і поклав початок створення комп'ютерного класу у навчально-виховному комплексі. За підтримки благодійного фонду Соціального розвитку Харківської області були придбані і доставлені два новеньких комп'ютери.

– Діти – найдорожчій скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому наш святий обов'язок подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей нашої української юні і забезпечити їй належний рівень виховання, говорить Ігор Миколайович.

Він залюбки бере участь у проведенні всіляких шкільних свят. Захоплено та щиро сприймає учнівські виступи, радіє маленьким талантам, дитячий безпоседності, чистоті і світлості дитинства і не перестає знову і знову повторювати:

– Від нашої уваги, любові і виховання залежить доля дітей, говорить Ігор Миколайович Філімонов, лідер Волонтерської партії, кандидат у депутати Харківської обласної ради. Якщо ми будемо ростити їх змалечку у добрі та милосерді, вони змінять і наше життя, і долю нашої країни на краще. Я у цьому впевнений.

Л. Матвієнко

 

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016