Регион
  • 04

    1

    2016
img

 

У Борівському районі активісти Волонтерської партії України надають адресну допомогу сім’ям з Донбасу, яким довелося кинути власні домівки та шукати прихисток на підконтрольній Україні території. За останній місяць допомогу отримали три такі родини.

Одна сім’я приїхала на Борівщину з Авдіївки, у якій зараз ведуться активні бойові дії, дві інші – з Горлівки та Луганська. Люди опинилися у дійсно скрутному становищі: вони зареєструвалися на новому місці, але соціальних виплат від держави поки не отримали, тож грошей не вистачало навіть на їжу. По допомогу переселенці звернулися до громадської приймальні Волонтерської партії України, яка знаходиться у Боровій на вулиці Миру, 19.

"Люди пояснили, що ще не отримують виплати для переселенців, а харчів немає. Тому вони просили, щоб хоча б якісь пайки їм дали. Ми зібрали продукти, з дому поприносили, в кого що є – картоплю, капусту, олію, м’ясо. Один наш активіст – приватний підприємець, торгує м’ясом, і він виділив кілька кілограмів для переселенців. Потім зібрані харчі ми відвезли до кожної родини", - розповідає заступник голови Борівської районної ради Світлана Крикун.

Для однієї з цих сімей активісти Волонтерської партії ще й підшукали тимчасове житло. Знайшлися люди, які погодилися прихистити молоде подружжя, поки воно не підбере варіант для постійного проживання.

За словами Світлани Крикун, до громадської приймальні Волонтерської партії України у Боровій досить часто звертаються переселенці, і кожного разу їм надається допомога – консультативно-правова або матеріальна.

  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016