Регион
  • 06

    29

    2016
img

 

Представники Волонтерської партії України у Близнюківському районі продовжують роботи з благоустрою місць громадського відпочинку. Цього разу вони очистили від сміття та облаштували пляж у селі Надеждине, куди приїжджають купатися і засмагати жителі всього району.

У незвичайний спосіб відсвяткували День Конституції України депутати Близнюківської районної ради від ВПУ Андрій Фурман та Олена Тищенко, а також голова районної організації партії Володимир Коняєв. Замість застілля вони влаштували… генеральне прибирання. Озброївшись газонокосарками та пакетами для сміття, активісти взялися наводити лад на території надеждинського пляжу, який є популярним місцем відпочинку. На жаль, не всі відпочивальники мають звичку прибирати за собою, тож роботи виявилося чимало.

Представникам місцевого осередку ВПУ довелося добряче попрацювати, щоб знищити сліди пройдешніх пікніків. Загалом було зібрано та вивезено 15 мішків сміття – переважно пляшок, поліетиленових упаковок та пакетів. Також активісти викосили бур’ян і розширили пляжну зону, присипали піском вхід до водоймища. Потурбувалися вони і про зону для пікніків: під деревами, у затінку, встановили лавочки та столи, обладнали місця для приготування шашлику, а самі дерева побілили.

"Результатами своєї роботи ми дуже задоволені, особливо якщо пригадати, як пляж виглядав до прибирання. Хотілося б, щоб це мальовниче місце відпочинку завжди було чистим та доглянутим. Тому звертаюся до жителів нашого району з проханням не залишати після себе сміття, відпочивати культурно. Якщо ми хочемо жити у європейській країні, треба для початку навчитися підтримувати чистоту та порядок – адже це зовсім не складно", - зазначає голова Близнюківської районної організації Волонтерської партії України Володимир Коняєв.

Наразі роботи з благоустрою ведуться у Близнюках. Тут за ініціативи активістів Волонтерської партії проводиться ремонт спортивних та дитячих майданчиків.

Нове життя
  • 61022, Харьков, ул. Сумская, 49

© 2016